הורים ממליצים על אלה גרשטיין יועצת שינה תינוקות

 המלצות על אלה גרשטיין יועצת שינההתהליך שעברנו איתך גרם לנו להבין שקיימים ניסים ….

 אנחנו רק ביום הרביעי בערך ובעזרת הידע שלך עזרת לנו לבנות להראלי סדר יום מופתי. סדר יום שגורם לילד להיות חיובי, חייכן, סבלני, קשוב ובעיקר ישן בלילה . בעצם כל הבית הפך לבריא יותר בנפש ובגוף!

 תודה רבה לך אלה יקרה לפני שנה בדיוק רציתי להתחיל בתהליך וויתרתי כי חשבנו

 שדברים יסתדרו. לאחר שנה הגענו לתובנות אחרות לגמרי שהשינה

 מובילה לבית שמח ולילדים בריאים!!!!!♥

 מעריכים מאוד .

 משפחת קרל♥

 

******************************************************************************************

“אני לא רוצה לדמיין בכלל איך היו נראים החיים שלנו אם לא היינו מתלבשים על סיפור השינה של נבו בזמן”.

המצב אז היה לא פחות מקטסטרופלי: ההשכבות היו בלתי אפשריות, הלילות היו מסויטים. טל ואני פיתחנו התמקצעות במיקומם של הכבישים המשובשים ביותר בקיבוץ, אלה שמייצרים את אפקט הרטט המוצלח ביותר. החלפנו פעמיים את כל הגלגלים במיטה של נבו, אחרי שאלה לא עמדו בנסיעות האינטנסיביות לאורכו ולרחבו של החדר. לפני שהיינו הולכים לישון היינו מכינים צי של בקבוקי מים רתוחים, כדי שנוכל להציע לילד המתעורר לגימה או לדרבק לו מהר-מהר מטרנה. בהתאמה, בכל לילה הייתה מתבצעת לפחות החלפת טיטול אחת – והרבה פעמים החלפה טוטאלית של כל האאוטפיט, שנרטב כולו מכמות הפיפי שהתינוק ייצר. היינו מתעוררים אליו כמעט פעם בשעה, מקוששים שעות שינה כמו קבצנים, מתחילים את היום שלנו בחמש בבוקר. כן, החיים שלנו היו ירודים מאוד בתקופה ההיא. זו אמנם קלישאה, אבל היא חייבת להיאמר - אלה, יועצת השינה, הצילה אותנו. בלעדיה, אני בטוחה, לא היינו מצליחים להאמין בכוח שלנו לשנות ומתייאשים מהר מדי.  כשהתחלתי לספר את הסיפור הזה, נבו היה בן שנה והתעורר בין שלוש לעשר פעמים בלילה, יותר לכיוון של העשר. היום נבו שלנו כבר ישן רצוף משבע בערב עד ארבע ואז מזגזג עוד שעתיים עד שש… בכדי לקרוא המשך הכתבה בMAKO הכנסי לכאן:

 

*****************************************************************************************

‏‎Lena Malkov‎‏ כתבה ביקורת על ‏‏אלה גרשטיין – אחות | יועצת שינה | מומחית בהדרכת הורים חדשים‏‏ – ‏5 כוכבים

ממליצה בחום ובאהבה גדולה! ! אישה מדהימה,משכילה,מקצועית.החזירה רוגע ושלווה למשפחתי ולבתי הקטנה: ) ולילות של שינה לכולנו..

הלילות שלנו הפכו להיות לילות שמחכים להם על מנת לנוח,ולא לילות מלאים בכי

 המלצות על אלה גרשטיין-יועצת שינה תינוקותאלה היקרה, אני כול כך מודה לך על שנכנסת לחיינו, כי שינית אותם מקצה לקצה!!! מודה לך בשם כול המשפחה ,ובמיוחד בשמי ובשם הנסיכה שלי,טאיה. הלילות שלנו הפכו להיות לילות שמחכים להם על מנת לנוח,ולא לילות מלאים בכי,וחסרות שעות שינה. נמשיך להתמיד בכלים שקיבלנו ממך,על מנת לשמר את מה שהשגנו, בעזרתך הבלעדית! תודה רבה לך על הליווי הצמוד והתמיכה האימהית שקיבלנו,גם בימים שהינו על סף שבירה בימים של מלחמה בדרום לא נתת לזה לקרות,אלא נתת כתף לבכות ולקטר… מודה לך שוב שנכנסת לחיינו! מעריכים מאוד-מאוד את כול העזרה שקיבלנו ממך!

באהבה והערכה גדולה :) )))) תודה!

 

*******************************************************************************************

אושרת איבגי וייס כתבה ביקורת על ‏

אלה גרשטיין – אחות | יועצת שינה | מומחית בהדרכת הורים חדשים‏

‏ – ‏‏5‏ כוכב‏ים

יועצת שינה לתינוקות אלה גרשטיין

 לאחר חודשיים של עבודה עם תוצאות נדירות קיבלתי ילדה חדשה ונינוחה שישנה לבד לילות מלאים…

אין מילים להגדיר את אלה פשוט מלאך! הגעתי אליה עם ילדה שמקטרת המון ויונקת לפי דרישה בת עשרה חודשים גם בלילות מתעוררת בין שלוש לארבע פעמים ונרדמת רק על הציצי ולא אוהבת להיות במיטה שלה ומתעוררת בבכי.. פניתי לאלה ולאחר חודשיים של עבודה לא פשוטה אבל עם תוצאות נדירות קיבלתי ילדה חדשה ונינוחה שישנה לבד לילות מלאים מתעוררת בשמחה רבה והכי חשוב הדרך בה משיגים תוצאות טובות מאוד ללא טיפה בכי!

אלה תמיד הייתה שם בשבילי חיזקה ונתנה טיפים מאוד טובים ולימדה אותי הרגלי שינה בריאים ונכונים!

אז שוב תודה לך אלה!!! כיף שיש אותך!!

13.11.17 אילת

*******************************************************************************************

אלה גרשטיין-יועצת שינה לתינוקות

 

התוצאה שווה כל רגע והשקעה!

אלה היקרה!

תודה רבה על מקצועיות, רגישות, תמיכה, הבנה וידע רחב.
בזכותך החזרנו לעצמנו את הדבר הכי בסיסי שיש – השינה.
ביתנו למדה להרגיע את עצמה לבדה שזה דבר חשוב ביותר לשינה טובה, אבל עוד יותר מזה, חשוב לחיים עצמם.
בדרכך העדינה, הנחושה והשלווה, הנחת אותנו צעד אחר צעד, מבלי שהיינו צריכים

לעשות צעדים קיצוניים, ומבלי בכי וטראומות מיותרות.
זה אומנם היה תהליך ארוך, אבל התוצאה שווה כל רגע והשקעה.
שוב המון המון תודה!

מעריכים ומוקירים

20.11.17

משפחת גולדמן

*******************************************************************************************

מלילות לבנים למצב שהילה ישנה משעה שש וחצי שבע עד שש בבוקר רק בחלומות האמנו שזה יקרה!

שמרית ואושרי

אלה היקרה !!

רב תודות לך על הליווי המוצלח, ללא ספק עזרת לנו מאוד.

הילה הייתה נרדמת רק על הידיים, מתעוררת מספר רב של פעמים במהלך הלילה ומתקשה לחזור לישון. עברו עלינו לילות קשים של חוסר שעות שינה שהשפיעו על התפקוד במהלך היום. חפשנו ליווי והדרכה, חשוב לציין שהיינו אנטי לליווי ויעוץ בגלל שלא רצינו המלצות שיגרמו להילה לבכות. כבר בשיחה הראשונה הבהרת לנו שיש דרכים שלא פוגעות בילדים וזה מה שהיה חשוב לנו, הכוונה בשמחה ואהבה להילה :)  מלילות לבנים למצב שהילה ישנה משעה שש וחצי שבע עד שש בבוקר רק בחלומות האמנו שזה יקרה.

כשהכרנו אותך נתת לנו דגשים להצלחה ואין לנו מילים להודות לך- פשוט תודה. הטקסים עובדים מצויין והילה עושה הכול בחיוך. הילה ישנה ברציפות מה שגרם לה להיות נינוחה ורגועה במהלך היום. עכשיו כשעידן נולד יש לנו את הכלים (שלך) להצלחה

תודה ענקית !!!

שמרת ואושרי

10.1.17

*******************************************************************************************

ילדה בת שנה ו9חודשים שהפסיקה לישון אחרי לידת תאומים,

שבוע אחרי תחילת התהליך:                                               

הודעת תודה מחנה

 

היי אלה רציתי לעדכן אותך לגבי בתי חל שינוי גדול בהכל בהתנהגות התפרצויות הזעם והכי חשוב השינה… התחילה לישון צהריים כמו פעם שעתיים עד שלוש שעות כבר שלושה ימים ישנה לילה שלם לא קמה לאכול באמצע הלילההחלה לקום בבוקר ברבע לשש במקום חמש…

 

*******************************************************************************************

המענה שלך כלל התייחסות לכל התחומים – שינה, תנזונה התפתחות, ופיזיולוגיה וניכר כי הנך אשת מקצוע אמיתית!

ג'ני סרבי

 

אלה יקרה !

המון תודה על חודשים של ליווי אינטנסיבי ואיכותי, על ההענות המהירה ומענה מקצועי וסבלני לכל השאלות של אמא טריה :)  העצות המקצועיות שלך והתמיכה האנושית עזרו ליולי להירדם לבד ובלילה האכלה אחת בלבד. כמו כן התרגילים שנתת מאוד סייעו להתפתחות של הילדה. המענה שלך כלל התייחסות לכל התחומים – שינה, תנזונה התפתחות, ופיזיולוגיה וניכר כי הנך אשת מקצוע אמיתית! מאחלים לך הצלחה בדרכך המקצועית וממליצים להורים עיפיים ומותשים להיעזר בך במסע  מורכב והמרתק של גידול ילד.

מרגיש/ה אסירת תודה  <3

ג’ני,

10.10.15

****************************************************************************************

מיקיצות בלילה כל שעה לשינה של לילות שלמים…

המלצה על אלה גרשטיין-יועצת שינה תינוקותאלה היקרה , אנו כל כך מתרגשים ושום פוסט כזה או אחר לא יוכל לתאר את התהליך המדהים שעשינו ואת התוצאה שאנו פשוט לא מאמינים שקרתה. אז בכל זאת ,  תודה על האוזן הקשבת, תודה על הסבלנות , תודה על הרגישות ,  תודה על הנחישות,  תודה על הזמינות, תודה על הכלים שללא עזרתם כנראה שעד היום היינו מתוסכלים מהמצב שהיה. לידיעתכם ההורים שקוראים את הפוסט, אנו התחלנו תהליך עם ילד בן שנה שמיום לידתו ישן רק על ידיים ועם התעוררויות של בערך כל חצי שעה – שעה. לא ידענו לא ערב , ולא לילה כל ניסיונותינו לנסות ללמדו לישון לבד עלו בתוהו ומיואשים לגמרי מהמצב פנינו לאלה ומראש הודענו כי הסיטואציה קשה ואנו בעצמינו כבר לא מאמינים בשום דבר אבל ננסה. תהליך לא פשוט של מספר חודשים שכלל סבלנות והבנה בצורה יוצאת דופן של אלה גרם לנו להתקדם לאט לאט, שלב שלב אל התוצאה שהיא פרידה מהבקבוק לגמרי, הירדמות עצמית שלו במיטה , ושינה רציפה ללילה שלם !! ללא התעורריות !  ממליצה בחום לכל מי שסובל מבעיות אלו לא להסס כי יש פיתרון והכל אפשרי ! אז מליאם נמסור לך אלה :

תודה רבה , ולילה טוב  — עם ‏‎Ella Gershtein‎‏.

‏‏אשקלון,

1.3.13

*******************************************************************************************

חייבת לשתף כדי שתאמינו שזה אפשרי !

הבן שלי בן שנתיים גיל הסרבנות והעקשנות לא מוכן להירדם לבד ולא מוכן לעשות כלום בלי ויכוחים ומסעות שכנוע רציניים ומעייפיםאחרי שבוע בלבד שהתחלנו תהליך עם אלה המדהימה הוא פשוט השתנה פלאים! הסרבנות שלו לכל דבר פשוט כמו להתלבש או להחליף חיתול פשוט נעלמה אני והוא יחד הפכנו להיות רגועים יותר .הוא יושב אחהצ ומשחק ברוגע בערב אומר לילה טוב לכולם ונכנס למיטתו בכייף! אנחנו עדיין באמצע התהליך וממשיכים בכייף אבל לראות תוך שבוע בלבד שינוי כזה זה מדהים ולא צפוי .גם אני משכתי כמה חודשים עם מחשבה שזו תקופה שתחלוף אבל שמחה על כל רגע שהחלטתי לעצור הכל ולהיעזר באלה!! אלה תודה רבה על התמיכה ההכוונה המשפטים הפשוטים שלא ידעתי להגיד לנאור והיום יודעת. תודה על זה שהכל עובד ומניב תוצאות!

מאחלת לכל אמא שעוברת את גיל שנתיים לעצור רגע להיעזר בך ואז פשוט להנות יותר!!!

יעל שבח

נהריה

*******************************************************************************************
אלה גרשטיין-מכתב תודה

 

 

 

 

 

 

Hana Gorali

לאלה הקוסמת תודה על כל העזרה את מדהימה !

יש לי תינוקות תאומים בן ובת בני חמישה חודשים שמי שנולדו לא ישנו צהריים ובלילה היו יקיצות מרובות .בזכות מילות הקסם של אלה קרה הפלא הם ישנים צהריים קבוע שעתיים ואף יותר היקיצות פחתו בלילה …תודה על הכל את פשוט מדהימה

***********************************************************************************************

אשה עדינה ומדהימה שפשוט הצילה לי ולילדתי את השינה!!

הי לכולם. ברצוני להמליץ בחום על אלה גרשטיין, יועצת שינה מדהימה שבעזרתה לימדתי את בתי להרדם לבד בשיטה מאוד עדינה ונוחה. בלי בכי וצרחות. הכל מותאם לאופי התינוק!!! אשה עדינה ומדהימה שפשוט הצילה לי ולילדתי את השינה!! פניתי אליה עוד לפני שידעתי על הקבוצה ואיני מצטערת לרגע! מ_ד_ה_י_מ_ה!
אז מי שרוצה הסבר אישי וליווי צמוד-תפנו לאלה ותהנו! לא יקר ומקצועי מאוד!!

יוליה גורוביץ’

אלה גרשטיין, יועצת שינה לתינוקות

 

 

 

 

*******************************************************************************************

קיבלנו כלים נהדרים כצידה לדרך. ולא פחות, קיבלנו את הערבים הזוגיים שלנו בחזרה.

פנינו לאלה כשכבר היינו מיואשים מניסיונות כושלים להרדים ילד בן שנתיים וחצי, שנדמה שהיה לו קשה להירדם מאז שנולד. עד שפנינו לאלה עשינו את כל הדברים שמשכו אותנו לכיוון הלא נכון ולא ידענו איך מתמודדים עם פעוט עקשן, דעתן (ומתוק). את העצבים הוצאנו אחת על השני…וכמובן שלא היו לנו ערבים פנויים.
למרות שלעתים התהליך היה קשה ודרש סבלנות ועבודה מצידנו, הרגשנו למן ההתחלה שאנחנו לוקחים את המושכות בידיים ולומדים(כן, לומדים) להיות הורים.
אלה עודדה אותנו למצוא פתרונות יצירתיים כהורים ותמכה בנו ועודדה להתמקד בשינוי החיובי שקשה לפעמים לראות מתוך התהליך.
נדמה לנו שהתהליך לא באמת נגמר, התהליך הוא בעצם הורות, אבל קיבלנו כלים נהדרים כצידה לדרך. ולא פחות, קיבלנו את הערבים הזוגיים שלנו בחזרה.
הדס אמא ליונתן,

נורבגיה

1.2.16

*******************************************************************************************

אלה גרשטייין יועצת שינה לתינוקות עזרה לנו מאוד

אלה יקרה,
תודה לך על כל העזרה ומענה שנתת לנו ועדיין נותנת ועונה בכל בעיה.
עברנו בזכותך תהליך והתוצאות מדברות בעד עצמך.
אין לך מושג כמה עזרת לנו ועל כך אנחנו פשוט אסירי תודה לך!
כל כך הרבה ידע, סבלנות ומקצועיות יש לך שאין לתאר.
כן ירבו אנשים כמוך!
ענת ובוריס פישמן

זאת כבר הפעם השנייה שאנחנו עוברים תהליך של יעוץ שינה איתך

אלה יקרה,
זאת כבר הפעם השנייה שאנחנו עוברים תהליך של יעוץ שינה איתך. הפעם הראשונה הייתה עם ליאן לפני כשנתיים ובפעם השנייה כשאלמוג נולד התחלנו את התהליך כבר בגיל חודשיים כשהמצב היה מאוד לא פשוט…
היה לנו ברור שאת תובילי ותדריכי אותנו בצורה הכי טובה ונכונה שיכולה להיות.
אני רוצה להודות לך מאוד על הסבלנות האינסופית שלך, הרצון תמיד לעזור ומתן מענה מהיר ויעיל. את פשוט הצלת אותנו והחזרת אותנו ללילות שקטים ומלאי שינה!

ענת ובוריס פישמן

חיפה

*************************************************************************************

אלה גרשטיין תכתבי תודה

כל התהליך היה במיקוד על הילד ומענה מיידי לצרכיו, ללא בכי כלל! 

פנינו לאלה כאשר בני היה מתעורר בלילות 7-8 פעמים ולפעמים אפילו כל חצי שעה, נרדם רק בידיים תוך כדי נדנודים גם ביום וגם בלילה. אני ובעלי כבר לא היינו מסוגלים להשאיר את העיניים פקוחות בגלל הלילות ללא השינה. האמת, לא האמנתי שזה יעבוד וכולם מסביבי היו כל כך סקפטים והמשפטים שכל הזמן שמעתי היה “זה יעבור” “כל התינוקות לא ישנים”, “יועצת שינה זה סתם גניבת כספים” ומה לא. כבר התחלתי להאמין בזה בעצמי, אבל מרוב הייאוש והעייפות כבר הייתי מוכנה לנסות הכל! דבר אחר שמאוד הטריד אותי היה השיטה – אני תמיד ידעתי שאני לא אהיה מסוגלת לתת לבן שלי לבכות.
היום אני יודעת שהבחירה באלה הייתה אחת הבחירות הכי חכמות שלי! 
אלה עזרה לנו לתכנן עבורו סדר יום נכון, נתנה לנו המון טיפים למהלך היום שמאוד עזרו, עזרה לי גם בייעוץ תזונה לבנינו שגם שם נתקלנו בלא מעט קשיים. לציין כי כל התהליך היה במיקוד על הילד ומענה מיידי לצרכיו, ללא בכי כלל! מאלה תמיד קיבלתי מענה מהיר על כל שאלותיי!
כיום בנינו נרדם לבד, ללא כל עזרה חיצונית, ובמידה ושום דבר לא מפריע לו, ישן רצוף ללא כל הפרעות עד הבוקר! דבר שלא חלמתי לפני כן שיכול לקרות!!!
אז לכל האימהות שעדיין מתבלטות וכל הסקפטיות – אל תחשבו פעמיים, חבל על הזמן!!!
תינוק יכול להירדם לבד ולישון כל הלילה!!!אלה מודה לך מאוד על הככככללל!!
 *******************************************************************************************

קיבלתי ילד במתנה- מילד שהיה עצבני, בכיין, עייף לילד חייכן , ערני , סקרן

שמתפתח לי במהירות האור…

אלה היקרה,

לפני כחודש התקשרתי אלייך כשדמעות בעיני ולא היה אכפת לי כמה הייעוץ עולה ובאיזה שעה תגיעי, כל מה שרציתי היה שמישהו יגאל אותי מייסוריי ויעזור לבן שלי לישון. עברתי לילות קשים מאוד במשך כמה חודשים וכל פעם סירבתי להאמין שמישהו בעולם יוכל לעזור לי , כולם אמרו לי שהכול יסתדר, אבל לא רק שלא הסתדר אלא המצב החמיר קשות. הבן שלי היה מתעורר כל חצי שעה בבכי נוראי והייתי מעבירה ככה לילות שלמים כשאני מצטרפת לבכיו. היום, חודש אחרי תחילת התהליך לא רק שהוא לא בוכה הוא גם ישן!! קיבלתי ילד במתנה- מילד שהיה עצבני, בכיין, עייף שאי אפשר היה להעסיקו לילד חייכן , ערני , סקרן שמתפתח לי במהירות האור. בזכות הטיפים המדהימים שלך, המעקב היומיומי במיילים והמילים המחזקות הבן שלי היום ישן 11 שעות! בעלי ואני מודים לך מקרב לב על התהליך, את הצלת אותנו!!! זה היה שווה ומשתלם. כולנו מחייכים ומאושרים! ואפילו אמא שלי הסקפטית שהטיפה לי מוסר ( “מה זה יועצת שינה בכלל? אנחנו גידלנו אתכם בלי שום יועצות”) מודה לך מקרב לב ומגיעה לשמירות ליליות בדילוגים ובכיף :-) )

תבורכי! תבורכי! תבורכי!

מירב ועודד,

חיפה

1.3.14

*******************************************************************************************

 המלצה על אלה גרשטיין-יועצת שינה לתינוקותאלה היקרה, אני רוצה לספר לך שמזה שבוע הקטנטנה שלי התחילה לישון לילות שלמים!!אין מספיק תודות להודות לך כי אלמלא עזרתך, עצותיך והסבריך לא הייתי מצליחה ללמד אותה את כל מה שהצלחתי ללמדה!! תודה על סובלנותך, עזרתך ותמיכתך! אין ספק שאני ממליצה בחום רב לאמהות שנמצאות במצבי, עם תינוק שמתעורר 8 (!!!!) פעמים בלילה כל פעם, לא לחשוב פעמיים ולקוות שהמצב מתישהו ישתפר, אלא לפנות לעזרתך וכמה שיותר מהר!!

תודה תודה ושוב תודה!!!!

*******************************************************************************************

שיתוף מיוחד ממש, סיפור עם סוף טוב

המלצה על אלה גרשטיין יועצת שינה

נולד לי בן מתוק בקיץ, והנסיך מעולם לא ישן יותר משעה-שעתיים. ינק והתעורר כל הלילה, בכי היסטרי. נותרתי חסרת אנרגיות לחלוטין, סמרטוט מהלך, עצבנית וחסרת תקווה לשינוי. אם לא היה מספיק  בכך בינואר גילו לבתי בת ה5 לוקמיה. העולם לגמרי נפל. בלילה הייתי ערה איתו וביום הייתי ערה איתה בבית חולים. אין מילים לתאר מה שעברנו. לדבר וללכת בקושי יכולתי.

כשפניתי לאלה בפעם הראשונה עדיין הייתי סקפטית עד כמה אפשר לשנות משהו, היינו בקצה. עם מצב קשה מסביב בלי שגרה, מתחים, הפתעות ולמרות הכל, היום אני שמה אותו בלול, אומרת לו “לילה טוב” והוא נרדם! לבד!!!זהו!!!

הלא ייאמן, פשווט ניסים!!!ישן 12 שעות פלוס 3שעות במשך היום-חצי בבוקר וחצי אחרי הצהריים. תודה אלה, שינית לנו את החיים!!!

שרה, אמא של נועם

23.8.15

*******************************************************************************************

 

המלצה על אלה גרשטיין יועצת שינה לתינוקות תינוק בן חודשיים שלמד לישון מ5דקות לשעתיים,  וישן כמעט ברציפות לילה שלם- בפרק זמן של שבועיים בלבד!

אלה שלום, רציתי לספר לך איך השבועיים האחרונים.יש שיפור משמעותי. מחמש דקות שינה הילד למד לישון שעתיים!

בממוצע הוא ישן בין 30-40 דקות כל שינה. למדתי דפוסי שינה שלו. בסה”כ הילד ישן ביין שעתיים לשלוש שעות כל יום במהלך במהלך היום וישן כמעט ברציפות לילה שלם. קם רק לבקבוק בארבע וחוזר לישון עד שש וחצי-שבע וחצי בבוקר. היום הילד חצה כבר את השלוש שעות שינה ועודנו  ישן כעת…

אז תודה ענקית שוב! עזרת לי…לנו מאוד…

תבורכי יקירתי!

אילנית, אמא של דור

3.3.16

*******************************************************************************************

הי אלה,
 
רציתי לומר לך תודה על הליווי המקצועי והחם שהענקת לנו.  נכון להיום רומי נרדמת לבד במיטה. היא מקבלת בקבוק, אנחנו שרים לה שיר לילה טוב ואחרי בערך דקה או חצי דקה על הידיים מניחים אותה במיטה והיא נרדמת לבד! זה שינוי אדיר לעומת המצב שהיינו בו כשהגענו אלייך לראשונה- אז להזכירך היה לוקח לנו  לפחות שעה להרדים אותה וזה היה מלווה בבכי והרבה תסכול מצידנו ומצדה. באמת שינוי אדיר!
אז שוב המון תודה :)

SIVAN OFER 12.15

 

 

 

******************************************************************************************

 

אורית בן הלל 2 שבוע אחרי תחילת ייעוץ שינה:

וואו, אלה, אני חייבת להודות לך!

לא האמנתי שהילל יצליח ללכת לישון לבד ביום ובלילה. כבר נורא חששתי שישנה איזה בעיה אחרת עם הילד. אני פשוט לא מאמאינה שהילל עייף הוא לא מוכן לישון בשום צורה,

הוא  מבקש למיטה, פשוט מניחה אותו ונרדם!

אין לי מילים, תודה רבה רבה מקרהב לב! :)

אורית,

10.10.15

חיפה

*******************************************************************************************

התינוקת שלנו הייתה בת ארבעה חודשים ולא ישנה יותר מעשרים דקות במהלך היום

והייתה תלויה בנדנוד או הנקה כדי לישון…

התינוקת שלנו הייתה בת ארבעה חודשים ולא ישנה יותר מעשרים דקות בכל פעם במהלך היום, והייתה תלויה בנדנוד או הנקה כדי לישון.
אלה נטעה בנו ביטחון ואמונה שהכל יסתדר, שזה אפשרי ולא לפחד לעשות את השינויים.
כעת, שלושה חודשים מאוחר יותר, שנת היום שלה התארכה לארבעים דקות ולעתים אף שעה וחצי, ואנחנו כבר לא מרדימים אותה כלל על הידיים!!
בלילה מניחים במיטה והיא נרדמת לבד- תענוג גדול!
תודה רבה לך אלה על הסבלנות ועל המענה לכל שאלה!

יפה, אמא של לירון

שוויץ

10.4.16

*******************************************************************************************

היום לירן נרדמת עצמאית במיטה וישנה לילה שלם.

אלה היקרה,

כשהתחלנו את התהליך איתך לא חשבתי שנוכל להגיע לאיזשהו שיפור, הילדה הייתה ישנה אך ורק בעגלה וכדי להירדם היינו צריכים לנדנד את העגלה בצורה חזקה ואינסיבית. לירן הייתה מתעוררת במהלך הלילה כל 40 דקות ודורשת נדנוד חזק בעגלה כדי הירדם שוב.

היינו עייפים, מתוסכלים, ועצבניים. דבר ראשון גרמת לנו לוותר על העגלה, ועם תפיחות בעצתך הילדה החלה לישון במיטה. עד שהגענ לשינה של לילה שלם- ממש חלום, התפיחות התחלו להעיק והילדה פיתחה תלות בהם. היה קשה מאוד לגמול מהתפיחות במיוחד כל פעם כשחלתה חלה ריגרסיה.

תמיד היית לצידנו לעיצה, ניחום והקשבה.

היום לירן נרדמת עצמאית במיטה וישנה לילה שלם.

לא האמנו שנגיע לכך…..

תודה רבה,

מיטל

8.2015

******************************************************************************************

 

‏‎Yuliya Langman‎‏ כתבה ביקורת על ‏‏אלה גרשטיין – אחות | יועצת שינה | מומחית בהדרכת הורים חדשים‏‏ – ‏‏5‏ כוכב

אלה המדהימה ליוותה אותנו בתהליך יעוץ שינה כשהילד שלנו היה בן חצי שנה והחזירה את שנת הלילה לחיים בבית. מאז במשך שנתיים היא מלווה אותנו בכל שאלה. לאחרונה אף תמכה בנו בשלב “גיל שנתיים הנורא” שהקשה עלינו מאוד..ממליצה בחום ואהבה גדולה!

**************************************************************************************************

הילד הפסיק להתעורר בלילות ואנחנו ישנים בלי לקום עד הבוקר!!!

מאז השיחה שלנו אנחנו חווים עם יובל כבר מעל שבוע שיפור משמעותי בשינה, בהרדמות ובהתעוררויות בלילה. הוא הפסיק להתעורר בלילות ואנחנו ישנים בלי לקום עד הבוקר-אחרי שהיה רגיל להתעורר לפחות 5-7 פעמים בלילה. כבר אין לו הצורך לעבור אלינו למיטה והוא ישן במיטתו-מה שלא הסכים לעשות כמאט שנה!!! אנחנו בהתרגשות גדולה מהשינוי מדהים ומאושרים מכבר כמה לילות של שינה רצופה… כ”כ מתרגשים שאין לי מילים לתאר…עדיין לא מאמינים שהדברים משתפרים סופסוף … מאושרת מהשיפור, מודה לך מכל לב! הצלת אותנו החזרת לנו שמחת חיים, את עזרת לנו לעשות שינוי מדהים בחיינו!!!

מיכל אמא של יובל

2.2.12

*******************************************************************************************

 

היינו במצב של תשישות קיצונים במשך חודשים, כאשר להתעורר כל 3 שעות נחשב מבחינתנו לילה מעולה…

המלצה על ייועצת שינה לתינוקות אלה גרשטיין

Danielle Zeharia Sheves פורסם בפורום שינה ואי שקט אצל תינוקות
לפני זמן לא רב קראתי בקנאה המלצות של הורים שישנים טוב בלילה על הייעוץ של אלה גרשטיין. היום אני כותבת פוסט כזה בעצמי. בזכות אלה אנחנו ישנים כל הלילה והערב שלנו שקט ורגוע (ולא נגמר ב-18 מעייפות כמו קודם). היינו במצב של תשישות קיצונים במשך חודשים, כאשר להתעורר כל 3 שעות נחשב מבחינתנו לילה מעולה. התייעצנו עם אלה בשיחת סקייפ ולמרות שקיבלנו הרבה טיפים, החלטנו לעשות ייעוץ עם ליווי מלא. הרגשנו שיש לנו מקרה מיוחד ומאתגר. זו הייתה עבודה קשה (לכולם) וחווינו המון רגרסיות בדרך. כהגדרתה של אלה, היינו אחד המקרים הקשים שהיא זוכרת. הילדה דילגה בשמחה בין שלבי התפתחות (זחילה מגיל 4 חודשים, עמידה בשישה חודשים, צעדים מיד אחרי זה והליכה ב-9 חודשים) כשכל שלב זרק אותנו אחורה בשינה. אבל אלה לא נתנה לנו להתייאש ולא עזבה אותנו למרות שחרגנו מזמן הייעוץ המקובל. לאט לאט הדברים השתפרו והרדמות הפכו קלות יותר והתעוררויות מעטות יותר. היום אנחנו אומרים לילה טוב והילדה מתהפכת והולכת לישון! עד הבוקר! כל פעם שיש שאלה או התלבטות בנושא שינה או תזונה, אנחנו עדיין בקשר רציף עם אלה והיא עונה בשמחה ובפירוט רב במיילים. 
אנחנו רוצים להגיד תודה לאלה על ההשקעה העצומה ועל התמיכה לאורך הדרך.
אם אתם עדיין מתלבטים, זה שווה את זה!!!
ממליצה בחום על אלה :)
דניאל ובועז
3.2015
*******************************************************************************************
אפרת אברמסון

הי אלה, מה שלומך?

קודם כל לחדשות הטובות – איתמר ישן לילות רצופים!! פתאום שמנו לב שכבר כמה לילות שהוא הולך לישון ממש ממש בקלות ובאופן עצמאי, ונדיר שהוא קם בכלל. וגם אם הוא קם, הוא מוצא את המוצץ וחוזר לישון. חלום! (תרתי משמע!!)
הדרך הייתה לא קצרה, אבל התקדמנו כל הזמן בצעדים קטנים, ככה שכשכבר הגענו ליעד, לקח לנו קצת זמן לקלוט את זה  :)  אז המון תודה לך על העזרה! בלעדייך זה פשוט לא היה קורה. ולכל שאר ההורים – אם אנחנו הצלחנו, כולם יכולים!

*******************************************************************************************

תודה רבה לאלה!! רוצה להודות לאלה על יעוץ שינה אישי שקיבלתי ממנה שבוע שעבר….רק עבר שבוע וכבר אנחנו מיישמים את הכלים והטיפים שנתת לנו ומרגישים שיפור ! בהתחלה חשבתי לעצמי שהכי פשוט לקרוא מאמרים או פורומים וכך ללמוד על טיפים לשינה טובה.. חשבתי לעצמי שייעוץ אישי הוא אולי מיותר (בעולם האינטרנט ) אבל גיליתי שההפך הוא הנכון.. קריאת מאמרים פורומים וכתבות שונות בלבד זה לא מספיק ואף מבלבל.. יש הרבה גישות ולכאלה עם בעיות קשב וריכוז זה בכלל לא פשוט:) בייעוץ שקיבלתי מאלה יכולתי לקבל קודם כל יחס אישי והקשבה למצב של התינוקת שלי, על הטמפרמט שלה ועל ההיסטוריה שלה ובהתאם לפרופיל שלה לקבל את הייעוץ שינה המתאים ביותר עבורה. 

אלה, מרגישים את הניסיון הרב שיש לך, את נותנת תחושה של ביטחון שהדברים יסתדרו ושיש דרך ברורה שצריך לצעוד בה.

תודה רבה לך!!!

******************************************************************************************

ענבללפני כשלושה חודשים פניתי אלייך אובדת עצות.

ביתנו הייתה אז בת 11 חודשים, הייתה מתעוררת ב בין 4-5 פעמים בלילה.

מתעוררת בצרחות, לא נרגעת על הידיים, לא הייתה מצליחה להירגע ולחזור לישון ללא הנקה.

במשך 7 חודשים שקדמו לפנייתנו אלייך היינו מתעוררים כל בוקר אחרי לילה מתיש ללא שינה ובטוחים שהלילה שיבוא יהיה שונה והתינוקת תישן רצוף כל הלילה. ניסינו בכל מיני דרכים “לטפל” ולהתמודד עם ההתעוררויות המרובות אך בכל פעם מחדש התבדינו. היא המשיכה להתעורר, לבכות ולצעוק.

קשיים נוספים לא איחרו להגיע ובמהלך היום הופיעו רגרסיות בשינה שבאו לידי ביטוי בהתנגדויות מצד הילדה, קשיי הרדמות ושינה קצרה.

מותשת, מתוסכלת וחסרת כל כך הרבה שעות שינה הגעתי אלייך. 

בשיחה איתך גיליתי עד כמה את מבינה, קשובה ומכבדת אותנו ההורים ואת התינוקת. בתהליך מעמיק ותומך קיבלנו המון כלים וכוחות להאמין בעצמנו ובאפשרות לשינוי לטובה בהרגלים.

מנסיון אני למדתי שצריך להודות בפני עצמנו שהדברים לא מסתדרים. שלא לישון בלילה במשך כל כך הרבה חודשים זוהי מציאות בלתי אפשרית אבל הכי חשוב לא גזירת גורל. 

התהליך איתך לא חותר לפתרונות מידיים נוקשים שהינם מזיקים לילד וגם אינם מחזיקים מעמד.

עברנו תהליך הדרגתי ומאוד רגיש שהוביל לשינוי של ממש תוך הרבה כבוד וקירבה לתינוקת שלנו. למדת מהם ההרגלים שלנו, את אופן הפעולות שלנו, את ההקשרים, את היחסים. קיבלת את כל האינפורמציה על מנת שנקבל ממך את ההנחייה המותאמת והנכונה ביותר עבורנו.

תודה ענקית שהובלת אותנו ותמכת בנו,

תודה על לילות רצופי שינה!!

החזרת לנו את השפיות :)

ענבל ויוסי

חיפה,

9.7.15

*******************************************************************************************

 

הגענו לאלה כאשר הילד היה נרדם כל ערב אחרי שעתיים-עם ליטוף של שיער של אמא. קשה לתאר כמה מהר השינוי קרה. בתוך שבוע מתחילת התהליך הילד הפסיק לישון במיטת ההורים. תוך שלושה שבועות הפסיקו הבקבוקים באמצע הלילה. הילד ישן במיטה שלו כל הלילה ללא הפרעות. עכשיו כולם ישנים יותר שעות ויותר רגוע ונעים בבית.

ממליצה בחום!!!

מריאנה,

חיפה

6.2015

*******************************************************************************************

Rachel ‏ כתבה ביקורת על ‏‏אלה גרשטיין – אחות | יועצת שינה | מומחית בהדרכת הורים חדשים‏‏ – ‏‏5‏ כוכב

 הילד קבל את המתנה שהיא להרדם בנחת בכוחות עצמו ואני קיבלתי במתנה את השפיות שלי וזמן איכות עם בעלי בערב

ממליצה בחום לעבוד ולהעזר באלה. היא שם בישבילך מתי שאתה צריך, גם אחרי שהתהליך מסתיים… לכל ההורים שקשה להם להם להאמין שהילד שלהם ישן לבד. לפעמים זה לוקח קצת זמן כמו במקרה שלנו , השקעתי הרבה מאוד מאמץ אבל זה קרה בסוף!

באיזשהו שלב כשהילד כבר גדול יותר ההרדמות בידיים לא עבדה כמו שעבדה כשהיה בן כמה חודשים אחדים.. הוא לא ממש הצליח להרדם בידיים וכל פעם התעורר כשהנחתי.. ההרדמות לקחה יותר ויותר זמן.. הוא קבל את המתנה שהיא להרדם בנחת בכוחות עצמו ואני קיבלתי במתנה את השפיות שלי וזמן איכות עם בעלי בערב במקום הרדמה ארוכה.. בלי עין הרע!

תודה אלה מקרב לב!

*******************************************************************************************

לאלה  המקסימה!

פנינו אליך לאחר שהגענו למצב של תסכול וחוסר סבלנות. לא חשבנו שהמצב כבר יכול להשתנות וכמעט כבר השלמנו אם זה שכבר לא נצליח לישון טוב ופשוט התינוקת שלנו תבכה ותהיה חסרת מנוחה לאורך זמן.

כבר בשיחה הראשונה הענקת לנו רוגע והצלחנו לקחת אוויר לנשימה ובאמת להתחיל להבין שהמצב בר שינוי.

היום לאחר תקופה של חודשיים בהם התחלנו תהליך הכולל התמדה ועקביות הגענו למקום נפלא. משפחה שמחה, רגועה, סבלנית שמסוגלת להנאות מחוויות היום ולדעת ששעות השינה כבר מבוססות והתינוקת המקסימה כבר אינה בוכה לפני השינה אלא נרדמת בכוחות עצמה וישנה לילה שלם.

מאחלים לך שתזכי להעניק מהייחודיות שלך לעוד הרבה זוגות הורים שנתקלים בקשיים אלו.

אלה, אין לנו מילים לתאר את כל הערכה והוקרת התודה לך. גרמת לשינוי אדיר שלא תיארנו לעצמנו שיקרה. תודה על התמיכה והעידוד בזמן ובמקום הנכון והאוזן הקשבת בכל שעה.

אנו שמחים שנפלה בחלקנו הזכות לפגוש בן אדם כמוך ומאחלים לך הצלחה בכל.

רותי ויעקוב

*************************************************************************************************

כל החיים שלנו השתנו לטובה. קטנה שלנו למדה להירדם לבד וישנה עד הבוקר

שנת ישרים :)

אלה היקרה!

עזרת לנו כל כך, יותר משאוכל לתאר לך במילים! בתנו הקטנה בת 8 החודשים לא ישנה אפילו לילה אחד רצוף מאז הלידה. כל לילה היה עבורנו סיוט אחד גדול עם המון התעוררויות ובכי. הייתי מאוד עייפה ומותשת ולא האמנתי כבר שאוכל לישון לילה רצוף. ניסיתי שיטות שונות וכלום לא עזר. כבר בשיחת הטלפון הראשונה איתך הרגשתי שאנחנו בידיים טובות. קיבלנו ממך המון תמיכה ועזרה מקצועית והיום אני מודה לך על כך שהשינה שלנו בלילות הפכה להיות שלווה, רציפה ורגועה. כל החיים שלנו השתנו לטובה. קטנה שלנו למדה להירדם לבד וישנה עד הבוקר שנת ישרים :) אנחנו מודים לך מכל הלב על התמיכה ועל העזרה, את עושה עבודת קודש! יישר כוח!

מיכל, אורן ועמית 05.5.12

*******************************************************************************************

אלה המקסימה!
תודה תודה תודה על הכל ובעיקר על ההיענות המהירה,על הפשטות שבמילים המעודדות והכל כך מדוייקות..
טוב לדעת שיש מישהי מקסימה אמפטית ומיוחדת כמוך!!
מקווה “להיתקל” בך שוב רק בדברים טובים!
אמא של נועה.

****************************************************************************************

אלה, רציתי לומר תודה רבה!!!!!

את מדהימה קשובה ובין כל השיטות בהן התעניינתי אין ספק שהגישה הפתוחה שלך קנתה אותי לגמרי. למזלי יש שיפור משמעותי בימים האחרונים חידדתי עם הגדולה שלי את טקס השינה זמן ההרדמות שלה התקצר משעה וחצי לחצי שעה!!!! בלילה מהתעוררות בלתי פוסקת של פעם בשעה וחצי בערך ודרישה שאשב לידה על הספה וצורך שלה להעיר את עצמה כל כמה דקות לוודא שאני יושבת לידה על הספה, היא ישנה לילה שלם מלבד בכי אחד שעובר תוך שניה עם ליטוף שלי והכנסת מוצץ לפיה (בת שנתיים) אין שום בעיה. סוף סוף לאחר שנתיים!!!!!! אני ישנה בלילה. גם הקטנטונת ישנה טוב יותר ומתעוררת רק פעם אחת במהלך הלילה לבקבוק. שיניתי מספר דברים מצומצם מתוך מה שקראתי הסברתי לילדה שיש מיטה עבורה ויש מיטה עבור אמא. כמה דברים קטנים והשינוי משמעותי!!! מחזיקה אצבעות חזק שימשיך כך ומאחלת לילה טוב ושקט לכל האמהות. ולך אלה המון המון תודה את מדהימה!!!!!

קרן 1.3.13

*******************************************************************************************

 

‏‎Lena Malkov‎‏

סוף סוף אחרי תקופה ארוכה הרגשתי שיש חיים גם כשיש ילדה קטנה בבית, והחיים רק מתחילים :)

שבועיים אחרי תחילת יעוץ שינה: אני יודעת שאנחנו רק בתחילתו של תהליך,אבל רציתי להודות לך מכול הלב,על השינוי שחל כבר בשינה של טאיה, ושלנו כמובן :)  אתמול, פעם ראשונה אחרי הרבה-הרבה חודשים, יצאנו עם בעלי לבית קפה, להתאוורר, ולא הייתי לחוצה לחזור הביתה, להאכיל/להשכיב/ועוד ועוד… אני השכבתי אותה לישון, ויצאנו, וכשחזרנו, היא עדיין ישנה, ואפילו לא הרגישה שלא הייתי בבית ואני מצידי לא פחדתי ללכת לישון מאוחר, כמו שחששתי תמיד!

סוף סוף אחרי תקופה ארוכה הרגשתי שיש חיים גם כשיש ילדה קטנה בבית, והחיים רק מתחילים :)  כמו כן,אני כבר לא זוכרת מתי ראיתי פעם אחרונה סרט בערב, או תוכנית שמתחילה אחרי 21 בערב,או אפילו חדשות של שעה 20 בערב ועכשיו יש לי זמן פנוי לעצמי. והים כל זה אפשרי כי ילדה כבר נרדמת לגמרי לבד וברוגע. למדתי שאיתך-הכול אפשרי!

אלה, את גדולה!!!

 

*******************************************************************************************

א

לה היקרה כבר עוזרת לנו עם הילד הבכור שלנו וכעת עם הקטנה שהצטרפה למשפחה, מאז כולנו ישנים טוב יותר בזכות העצות המצויינים שלך כל הכבוד על כל משאת עושה ואיך את עוזרת לכולם, הלוואי ויהיו עוד אנשים כמוך, תודה שוב!

***********************************************************************************

בעקבות יעוץ בפורום: אלה יקרה, אני מודה לך על הייעוץ שינה המצוין שנתת לי.

הקטנה שלנו (7 חודשים) היתה נרדמת בבכי ומתקשה להירדם, התעוררה הרבה בבכי שנמשך הרבה זמן. ראשית הוספתי לה דייסה ועשינו מספר שינויים כמו שאמרתי ויש שיפור גדול! לפעמים כשהיא מבינה שהולכים לישון רוצה לינוק/ בקבוק ונרדמת יפה. גם אם היא מתעוררת ב-3 השעות הראשונות לשינה -לרוב מוצץ/ ליטוף מרגיעים אותה והיא חוזרת לישון מיד בלי בכי. וזה מדהים!!! אין מה להשוות!!! בזכות עצתך אני שמה לב יותר ועוזרת לה לישון ( כי היא מאוד פעילה ולא רוצה להפסיק…)אני בטוחה שגם זה עוזר מאוד לאיכות השינה שלה.. תבורכי, אלה! תודה רבה לך ! עזרת לנו המון!!!

יעל ודוד כהן 10.12.12.

*******************************************************************************************

 

אלה היקרה, כול בוקר אני נזכרת בך אחרי שינה טובה ושלווה:). אולי אני נשמעת מתלהבת,אבל זה נכון,אני מתלהבת מזה שיש לי כוחות בבוקר, ומצב רוח ושאני יכולה להרשות לעצמי לראות סרט בערב ולא להישפך 20 דק׳ אחרי שהילדה נרדמת, אז כן, אני בהחלט מתלהבת! :) תודה לך מכל הלב!

לנה מלכוב, אשדוד

2013

*******************************************************************************************

אני יכולה לספר מניסיוני האישי על עבודתי עם אלה כיועצת שינה וכמלווה התפתחותית. הגענו אל אלה קודם כל מתוקף תפקידה כיועצת שינה. היא מיד עלתה על זה שזו לא הבעיה היחידה שיש לנו, ומאז אנחנו עובדים עם בתנו בשני המישורים – השינה וההתפתחות. עם המון סבלנות, שיחות עידוד וכל מה שנדרש בדרך, אלה עזרה לנו עם בעיות השינה. בהדרגה, הגענו למצב, שבו, במקום להירדם בשעה 11 בלילה, הילדה הולכת לישון בד”כ בשבע וחצי ונרדמת לבד ללא בכי. לפעמים אפילו לפני כן. אין צורך לומר שזה שיפר לנו את סדר היום שלנו, איפשר לנו קצת זמן לעצמנו כזוג – וחשוב מכל, איפשר לקטנטונת לישון שינה טובה, כפי שהיא צריכה. אין ספק שבלי אלה היינו במקום אחר לגמרי, הרבה פחות מוצלח. המון המון תודה לך, אלה יקרה!

הדר. 10.12.12

****************************************************************************************************

פחות משבוע הילד כבר נרדם לבד וישן טוב ולא מתעורר בלילות

אלה היקרה שלום!

אני רוצה להודות לך על העזרה ותמיכה שנתת לי מכל הלב ויש לציין שהמענה שלך היה מהיר ועיקבי! עזרת לי ללמוד איך לגמול את בני מהרדמות בנדנודים ופחות משבוע הילד כבר נרדם לבד וישן טוב ולא מתעורר בלילות. קיבלתי ילד שמח ופחות עצבני והשינה שלו עמוקה ושלווה אז אני רוצה להמליץ עליך לכל האמהות שלא ישנות בלילה ושמהססות. תפנו לאלה ותתחילו לישון טוב בלילה!!!

אז ערב טוב שיהיה לכולנו וכמובן שקט!

רינת

*****************************************************************************************

הבת שלי בת שנה ו-5. לאורך הדרך עברנו, ועודנו עוברים, אתגרים בנושא השינה. בכל שאלה, התלבטות או דילמה התייעצתי עם אלה דרך עמוד הפייסבוק שלה ותמיד קיבלתי תשובה מהירה ומקצועית.
מעולם לא נפגשנו ומעולם לא שוחחנו אך איכשהוא הרגשתי שאלה מצליחה לקרוא אותי ואת הבת שלי, להבין את הרקע ולהתאים לנו עצה שמתאימה לנו.

******************************************************************************************

הילדה למדה להירדם במיטה לבד, תוך שבוע כבר הרגשנו את השינוי! היום לוקח לה רק כמה דקות להירדם…

אלה יקרה,

בתי לא ידעה להירדם לבד ולא היתה נרגעת גם אחרי שעה של נדנודים בידיים…הייתי מיואשת ועייפה. אנחנו גרים בארצות הברית ולא היה לי למי לפנות כאן כדי לקבל עזרה. ראיתי את הכתבה באתר שלך באינטרנט והחלטתי לפנות אליך. את נתת לי הדרכה ויעוץ שינה דרך הסקייפ וזה עבד כמו פלא!!! הילדה למדה להירדם במיטה לבד, תוך שבוע כבר הרגשנו את השינוי! היום לוקח לה רק כמה דקות להירדם, והיא גם הפסיקה לקום בלילות. למרות המרחק בינינו תמיד הרגשתי  שאת כאן בשבילי וזה נתן לי תחושה מדהימה של בטחון ושקט נפשי, כי תמיד ידעתי שיש לי על מי לסמוך. תודה לך על התמיכה ועל רצון הטוב לעזור! את גדולה! שינית לנו חיים!!!

רותי, משה ואיילה הקטנה :)

ניו יורק,

2012

**************************************************************************************************

אלה, את מדהימה!

את החזרת לנו לילות של שינה שלווה ורצופה ובזכותך הבלעדית חזרנו לחיים נורמאליים אחרי שנה שלא היה לנו לילה אחד של שינה טובה! וכל זה דרך הסקייפ ואינטרנט. עכשיו אני רגועה ובטוחה שילדה למדה סוף-סוף לישון ביום ובלילה ואנחנו כבר הרבה יותר שמחים ומאושרים, והכל בזכותך! המון המון תודה לך! יישר כוח,

הדר, אריה והילה הקטנה.

ארה”ב

*******************************************************************************************

ליאור לחם‏ כתבה ביקורת על ‏‏אלה גרשטיין – אחות | יועצת שינה | מומחית בהדרכת הורים חדשים‏‏ – ‏‏5‏ כוכבים

אין מילים לתאר כמה עזרת לנו, אם זה להרגיל את הנסיכה לישון לבד מגיל 3 חודשים ועד להתרגל למיטת מעבר ולחזור לישון לבד, פשוט הצלת אותנו תודה מכל הלב !

אלה, יקרה!

רציתי לומר תודה ענקית על ההכוונה וההדרכה שלך לגבי צורת ההרדמות של בתי בת ה-4 חודשים. הילדה היתה נרדמת תמיד רק בידיים ועם המון נדנודים ובכי. פעלתי בדיוק לפי מה שהנחת אותי ופשוט לאחר 3-4 ימים נעשה פלאים- לאחר ארוחת הערב מניחים אותה לאחר התחלת הרדמות במיטה והיא מרדימה את עצמה בצורה עצמאית ללא בכי וישנה כל הלילה!! אלפי תודות לך, אלה. הצלת אותי!!!!! :)

.

****************************************************************************************

מי ששוקל וחושב יותר מידי, אז אל… ממליצה בחום לפנות ולהיעזר באלה!
עזרה לנו עם בעיית שינה של הבת שלי שהייתה מתעוררת המון בלי סיבה בלילה לתקופה ארוכה וכבר התייאשנו ולא ידענו מה לעשות… התייעצנו עם אלה, תוך שבוע-שבוע וחצי פסקו לחלוטין ההתעוררויות וחזרנו לשגרה! תענוג!

***************************************************************************************

ממליצה בחום על אלה להדרכת שינה והורות. עזרה לנו מאוד עם בעיית השינה אצל הפעוט שלנו שכבר חשבתי שמעולם לא ישן לילה שלם! תודות להדרכה של אלה, לסבלנות ולאיכפתיות, שינינו הרגלים והחיים הפכו לקלים יותר!

*******************************************************************************************
‎‎‎לאלה המקסימה,
רצינו להביע בפנייך את מלוא ההערכה,
ולומר לך דברי תודה וברכה:
תודה על היחס המקצועי ,
תודה על תשומת הלב האישית והחמה,
תודה על הסבלנות עד אין קץ,
ושוב תודה שהפכת את החיים שלנו ליותר איכותיים.לא מפסיקים להמליץ :-) ‎‎

מהרגע שהחלטתי שאני מתקשרת אלייך ומבקשת עזרה, התהליך שבו נעשתה האבחנה היה נהדר, ואופן הטיפול בבעיה היה מקצועי ויעיל מאוד. בזכותך ובעזרתך הצלחנו לשפר את הרגלי השינה הגרועים שהיו לסילין, וזכינו ללילות שקטים ולתינוקות הרבה יותר חיונית. שוב, תודה רבה על הטיפול והעזרה והמענה המהיר בכל יום ובכל שעה!

בהחלט, אני ממליצה עליך בחום!!!

*******************************************************************************************

 

אלה יקרה, יצרנו לילדה שלנו הרגלי שינה מצוינים בזכותך הבלעדית, בזכות ההדרכה והתמיכה שקיבלתי ממך בפורום !

שוב תודה ענקית על הכול, אין כמוך! מצילה ומושיעה!!!

הדר כהן

**********************************************************************************

‏‎Lital Cohen‎‏ כתבה ביקורת על ‏‏אלה גרשטיין – אחות | יועצת שינה | מומחית בהדרכת הורים חדשים‏‏ – ‏‏5‏ כוכבים

אלה המדהימה עברנו איתך תהליך ארוך וקשה אבל סופו השתלם ביותר זכינו לחיים נורמלים ולילד הרבה יותר רגוע וכייפי ביום. מקסימה תומכת מכילה כל קושי במהלך הדרך פשוט מדהימה.

מומלצת בחום לכל מי שבאמת רוצה לישוןןן :)

 **************************************************************************************************

האמנתי שיהיה שינוי אבל לא קרוב לשינוי הזה -מלקום 5-7 פעמים בלילה לפחות לשנת לילה שלם ורגוע!

* רוצה לשבח את אלה ולומר לה את כל התודות שבעולם דווקא בגלל שאין לנו שום הכרות מוקדמת והכרנו אותה לפני חודש דרך האנטרנט שהינו על סף התמוטטות מעייפות עצבנות וסדר יום רחוק מהמציאות ואז אלה נכנסה לתמונה. חייבת לציין שהאמנתי שיהיה שינוי אבל לא קרוב לשינוי הזה מלקום 5-7 פעמים בלילה לפחות לשנת לילה שלם ורגוע ב”ה. קיבלנו לא רק שינה טובה אלא משפחה רגועה שלווה שמחה וחדשה והחשוב מכל שינה איכותית ומהנה לקטנטנים שכל כך תורמת וחשובה לבריאות!!!!! 

בקיצור ממליצה בחום גדול, התהליך עושה פלאים לי ולמשפחתי!!! מעבר ליועצת שינה אלה דאגנית של ממש בעלת לב ענק וחברה טובה !! אין כמוך אלה!!! 

**************************************************************************************************
המלצות על אלה גרשטייןבזכותך למדנו איך להתנהל במצבים התנהגותיים מסוימים וחיינו נהיו טיפה יותר קלים 
לאחר תהליך ייעוץ שינה עם תאומים בני שנתיים
‏‎Igor Levin‎‏

 

 רצינו להודות לאלה על כל העזרה, ההדרכה וההכוונה . אנחנו הורים לתאומים מקסימים שפשוט לא אהבו לישון בלילה. היינו מתעוררים לפחות בין 6-8 פעמים במשך הלילה…. כל מי שאמר לי ששלו ישנים לילה שלם היה בעיני כפיקצייה או מדע בדיוני. התחלנו תהליך עם אלה שלמרות שאנחנו מקצוות שונים של הארץ הצליחה להיכנס לנו לראש ולהדריך אותנו גם בתחום השינה וגם בתחום ההתנהגות של התאומים (גיל 2 הנורא). בכל פעם שהיינו צריכים משהו, אלה תמיד שם! במייל, סמס, סקייפ או בטלפון…. ההמלצה הכי חשובה היא- התמדה!!!!!!!!!!
אלה, תודה רבה לך על ההיענות וההתמדה שלך. גם ברגעים שכבר כמעט ונשברנו היית שם ודירבנת אותנו. גם היום כשיש בעיה אני ישר מתייעץ איתך ואת תמיד זמינה. בזכותך למדנו איך להתנהל במצבים התנהגותיים מסוימים וחיינו נהיו טיפה יותר קלים עד כמה שניתן כשיש לך תאומים בבית (שווה ערך לארגון פשע קטן :) .
איגור ומרינה
אשדוד
2015
*******************************************************************************************

תודה רבה על העידוד וכמובן התמיכה לאורך כל הדרך.
בלעדייך, בוודאות לא היינו מגיעים לאיפה שאנחנו עכשיו נמצאים. תמיד גם הרגשנו שהתהליך נעשה בדיוק כפי שראינו בעיני רוחנו – בהדרגתיות, עם התחשבות בנו כהורים ובילדה שלנו, בשקט ובעיקר בהמון ביטחון שלך בנו ולאיפה שאפשר להגיע.  נתת לנו את הבטחון שגרם לנו בשלב מסויים להבין שלהעז ולהאמין זאת לא מילה גסה והיא זאת שהביאה אותנו לפה.
אלה הדברים שאנחנו מרגישים ומפיצים בפני כל מי ששואל ומתעניין על התהליך שאנחנו עוברים עם יעל.
כל מילה מבחינתנו עדיין לא מספיקה לתאר את ההקלה המשמעותית שאנחנו מרגישים ויותר חשוב זה שלא מדובר בהקלה רגעית, אלא משהו שנבנה על ידך ובעזרתך להיות קבוע ומתמשך ומאפשר להתמודד לא רק עם המציאות היומיומית הרגילה, אלא גם עם מציאות משתנה, כמו אירועים משפחתיים, מחלות וכדומה.

אז באמת המון המון תודה על זה!
ענבל ועוזי

חיפה

20.3.15

 

*******************************************************************************************

פניתי לאלה לאחר 8 חודשים ללא שינה עם תינוק מתוסכל ואני כבר על סף טירוף . הכרתי יועצת מדהימה ומקצועית שהצילה אותנו. אם יש כאן הורים שמתלבטים אם להתייעץ/ להתקשר/לפנות- חבל על כל עיכוב. יש כאן אישה שיכולה לפתור לכם את הבעיות שכרגע נראות בלתי פתירות, ואחרי ההצלחה תתחרטו שלא התקשרתם קודם.
אלה היקרה תודה לך שאת כזאת. סבלנית, תומכת, מבינה ויודעת.
.. ובאמת- חבל שלא התקשרתי קודם. .‎‎
**************************************************************************************************
אני רוצה לפתוח בזה שאם את סובלת כי תינוק אינו ישן הרבה….ואת חושבת שהזמן יעשה את שלו…ואת מחכה…ומחכה…וכלום לא קורה!! תקבעי פגישה עם אלה עוד היום!!!!! באמת!!! חבל לחכות עוד ולהגיע להתשה נפשית וגופנית!!!!!
הייתי בפגישת ייעוץ אצל אלה לפני כשלושה שבועות! אחרי שהבן שלי לא ישן בערך משבוע אחרי הלידה (בפגישת ייעוץ הוא בדיוק היה בן 3 חודשים) אני כבר הייתי ממוטט נפשית וגופנית….לא היה לי רגע אחד לעצמי במהלך היום ובלילה הייתי מתעוררת כל שעתיים להניק!!! בקיצור החיים שלי היו מטורפים!
אני, בדיוק כמו המון קוראים כאן, מאוד היססתי לקבוע פגישת ייעוץ ו”לבזבז” את הכסף היקר שלי!!!! אבל באמת שכבר הייתי באפיסת כוחות ולא ידעתי מה לעשות כבר!!!!
אז התגברתי על הפחד הזה של ה”לבזבז” מכספינו…וקבעתי פגישה!!!!!! כי ידעתי שאני חייבת לעשות שינוי ומאוד התרשמתי מאיך שאלה מגיבה בפורום שלה לכל שאלה ושאלה! ראיתי שהיא עושה את מה שהיא עושה מכל הלב!!!
אני כל-כך שמחה שקבעתי איתה פגישת ייעוץ! כי היום החיים שלי נראים אחרת לגמרי!!! הילד שלי מצליח לישון במהלך היום 5 שעות!!!! שזה מ-ד-ה-י-ם! עד לפני הפגישה הוא בקושי היה מצליח לישון 3 שעות במצטבר במהלך היום!!! 
ועכשיו הוא ישן בלילה 4-4.5 שעות ברצף! ומצליח להירדם ב19:00-19:30. וסוף סוף יש לי ערב לעצמי ובעלי! 
המון המון תודה לך אלה על הטיפים והטריקים המדהמים שלך!!!
לכל הקוראים!
אל תתייעצו אם אף אחד אם כדאי לכן ללכת לייעוץ או לא (כי רוב האנשים אמא,אחות,חברים יגידו שזה סתם שטויות והזמן יעשה את שלו! אתם אלה שלא ישנים! אתם אלו שסובלים מחוסר שינה)….פשוט תלכו!!!!
אתן באמת תדהמו לגלות שאפשר לחיות אחרת! לחיות!

‎‎

****************************************************************************************************

כתבו עלי באתר MAKO-כנסי לקרוא כתבה שמתארת תהליך יועץ שינה

אצל תינוק-כנסי לכאן

**************************************************************************************************** אם גם אתם רוצים לחזור לשינה טובה בלילות וללמד את תינוקכם לישון לילה שלם בלי לבכות- צרו אתי קשר עוד היום, אני כאן בכדי לעזור לכם ולתינוקכם!

התקשרו אלי לנייד 0547201409 או שלחו לי הודעה כאן, אני כאן בשבילכם!

תגובות

  1. מאת ella:

  2. מאת ella: