ייעוץ שינה לתינוקות

איך היו נראים חייכם אם התינוק או הפעוט שלכם היה נרדם לבד, ללא עזרה וללא נוכחותכם בחדר, וישן כל הלילה ברוגע,

בלי לבכות?

אם יש לכם הרגשה שאתם משקיעים המון מאמץ בכדי ללמד את תינוקכם לישון, וכלום לא עובד, אם קראתם את כל הספרים, התייעצתם בפרומים וקיבלתם המלצות שונות שאולי גם סותרות אחת את השנייה, המלצות שהכניסו אתכם למצב של בלבול ותסכול ולא נתנו פתרון, ואם אתם מרגישים חסרי אונים, ומיואשים ומאוד עייפים,

אני כאן בכדי לעזור לכם!

גם אם אתם מרגישים שכל השיטות הרגילות לא עוזרות ולא מתאימות לתינוקכם,

אם אתם רוצים לקבל תכנית פעולה ברורה ומותאמת אישית לאופי ולטמפרמנט

של הקטנטן, לסגנון ולקצב החיים שלכם, תכנית שתעזור לכם להתקדם בצורה הדרגתית, ובקצב שלכם בכדי לחזור לשינה של לילות שלמים-

אני אשמח לתת לכם יד ולהעניק לכם כלים יעילים שעזרו כבר למאות משפחות עייפות.

אם אתם רוצים לצאת מהמעגל של תסכול, ייאוש ועייפות, אשמח להעניק לכם ייעוץ אישי בכדי שתחזרו לשינה שלווה בלילות ותוכלו ליהנות מתינוק חייכן, בריא ומפותח.

מה תקבלו בייעוץ שינה אישי?

-המלצות מדויקות וברורות שיעזרו לקטנטן שלכם לישון טוב ביום ובלילה,

-הסבר פשוט ומדויק לגבי הגורמים לקשיי השינה שלו ופתרונות יעילים בהתאם,

-תכנית פעולה הדרגתית ומותאמת אישית לילדכם שתוכלו ליישם בקצב שלכם בכדי להגיע לשיפור בלי להשקיע המון אנרגיה, זמן ומאמץ מיותר.

-המלצות לבניית סדר יום שיתאים לקטנטן ולכם, כך שיישאר לכם זמן פנוי לעצמכם  ולבן-זוגכם,

-דרכים יעילות להקלה על כאבי בטן וגזים, עצירות ופליטות -בלי תרופות,

- יעוץ בנושא תזונת תינוקות-לגבי מספר ארוחות, כמויות בהתאם לגיל ולצרכים האישיים של תינוקכם

וזה לא הכל:

תקבלו גם כלים למניעת בעיות שינה ורגרסיות גדולות בעתיד, בעיקר לקראת שינויים ומעברים:

מניעת בעיות הסתגלות בעקבות המעבר למעון חדש או למטפלת, בכדי שתצליחו לחזור לעבודה מחופשת הלידה ברוגע, ועם ראש שקט, הכנה למעבר למיטת מעבר או לחדר חדש או הכנה ללידת אח/ות קטן/ה ועוד…

הסיפור האישי שלי:

הכל התחיל לפני כ22 שנים, כשבתי הבכורה נולדה. הילדה המדהימה שלי התפתחה במהירות האור, היתה חייכנית ומתוקה אבל היא לא אהבה לישון מאז הלידה…הסיפורים של חברות שלי על  קטנטנים שישנים לילות שלמים היו בעיני מדע בדיוני כי השגרה שלנו הייתה רצופה יקיצות רבות(בין 8-12 בממוצע) ובכי קורע לב בלילות. כל החושים שלי אמרו לי שאני עושה משהו לא נכון אך לא היה לי מושג איפה אני טועה. דאגתי, חששתי, הייתי חסרת אונים ועייפה מאוד. אז, לפני 19 שנה התחום של ייעוץ שינה לתינוקות לא היה מוכר בארץ לכן לא היה לי למי לפנות כדי לקבל עזרה. התחלתי לקרוא ספרים ומאמרים מקצועיים על בעיות שינה אצל תינוקות, וחיפשתי שיטות עדינות לשיפור המצב.התחלתי לחקור, לחפש מידע מקצועי על שינה ואי שקט אצל תינוקות באותה תקופה עבדתי כאחות מוסמכת בטיפת חלב. טיפלתי במאות הורים עייפים כמוני, שלא זכרו כבר מזמן מהי שינה של לילה שלם. עזרתי ותמכתי בהם עם כל הכלים שהיו לי אז… כך הגעתי לתחום של ייעוץ שינה לתינוקות. את כל הידע והכלים שרכשתי אז הצלחתי ליישם עם בני בן ה15 ובתי הקטנה בת ה9. במשך השנים למדתי מספר שיטות מדהימות ויעילות להקלה על בעיות שינה ואי שקט אצל תינוקות, שיטות שעבדו אצלי ואצל מאות משפחות שליוויתי מאז.

האני מאמין שלי בעבודה עם קטנטנים הוא שאפשר להגיע להקלה משמעותית ולטפל בבעיות שינה אצל תינוקות וילדים ללא בכי, ללא צרחות ובלי תסכול.

במבט לאחור, עברתי דרך מאוד לא פשוטה, וחוויתי “על בשרי” המון קשיים בתור אמא חדשה ושילמתי מחיר יקר. בגלל שלמדתי המון ובגלל שאני אוהבת לעזור לאנשים בעיקר כי אני מרגישה שזה הייעוד שלי, אני אשמח לתת לכם את כל הידע שצברתי במהלך השנים בכדי שתוכלו לגדל את תינוקכם ברוגע וליהנות ממנו ולישון לילות שלמים ברוגע ובנחת.

אז איך אני יכולה לעזור לכם?

אני מציעה לכם ייעוץ אישי במפגש או בשיחת טלפון או סקייפ שכולה מוקדשת לילדכם המדהים ולפתרונות יצירתיים להקלה על בעיות שינה שלו

-אסביר לכם איך להתנהל נכון מול תינוקכם כדי שההרדמות שלו תהפוך לקלה ונעימה ושנתו תהיה שקטה יותר. אתן לכם כלים שיעזרו לכם לטפל בקושי ולמנוע בעיות שינה גדולות בעתיד. אם אתם הורים לפעוט בגיל המרד הראשון אתן לכם הכוונה בנושא מניעת התקפי זעם ובעיות התנהגות ואלמד אתכם לדבר כך שהילד יקשיב לכם וישתף פעולה.

ממאות לקוחות שפגשתי בייעוצים שלי בשנים האחרונות, אני יודעת -

שיש הורים שלא מצליחים להגיע לפתרונות בעזרת ספרים ומאמרים וזקוקים ליד מכוונת של אשת מקצוע מנוסה שתעבור איתם ביחד צעד אחרי צעד עד ההצלחה, ויש כאלה שאוהבים ללמוד לעשות כל דבר לבד..

שיש כאלה שאין להם זמן לחפש פתרונות יעילים בעצמם ולכן הם מבקשים את העזרה של יועצת מנוסה בכדי לחסוך מעצמם המון זמן יקר ומאמץ
ויש כאלה שניסו כבר המון שיטות שלא עזרו, התייאשו ולא מאמינים שאפשר להגיע לשינה של לילה שלם.

אז איפה שהוא על הציר הזה נמצאת גם המשפחה שלכם

אני מזמינה אתכם לקבל את התכנית שהכי מתאימה לכם ולתינוקכם !

למי מתאימה החבילה של ייעוץ שינה לתינוקות בהתאמה אישית?

להורים שמוכנים לבצע שינויים בכדי לשפר את המצב ורוצים למצוא את הדרך הנכונה להקלה על הילד/ה שלהם בלי לתת לו לבכות שעות,

להורים שמעוניינים לעבור את הדרך בקצב שלהם, בצעדים קטנים,

להורים שעברו פעם תהליך דומה או שיש להם כבר ידע וניסיון וצריכים רק תכנית ברורה שתתאים לאישיות וטמפרמנט של התינוק/הפעוט שלהם,

להורים שרוצים למנוע בעיות עוד בחודשים הראשונים אחרי הלידה. הרבה יותר קל לבנות הרגלי שינה בריאים אצל תינוק מאפס מאשר להשקיע המון זמן ומאמץ כדי לשנות הרגלים לא בריאים אצל פעוט שמתנגד ולא מסכים לשינוי.

מניסיון שלי כאמא ל3 ילדים בוגרים ומהעברת מאות תהליכים מאתגרים עם לקוחות שלי אני יודעת שההורים היום מרגישים:

  • מתוסכלים ועייפים מסדר יום עמוס במשימות שלא נגמרות,
  • לא מוצאים טיפת זמן לעצמם במרוץ החיים, ומגיעים לשעות הערב באפיסת כוחות,
  • מתקשים למצוא איזון בין קרירה, גידול הילדים, זוגיות ומטלות הבית,
  • לחץ, דאגה ופועלים ממקום של רגשות אשם או ייסורי מצפון,
  • אינם מרוצים מהתנהגות הילדים, הילדים לא מקשיבים, וההורים מאבדים את הסבלנות ואת השליטה במצב, ונכנסים למעגל קסמים של תסכול וייאוש,
  • משקיעים מאמץ גדול כדי לטפל בבעיות ומנסים לכבות שרפות, ללא תוצאות…

נשמע לכם מוכר?

דעו שאתם לא לבד!!!

אני כאן כדי לחסוך לכם את הזמן שהיה לוקח לכם לחפש פתרונות בעצמכם.
בייעוץ שלי תקבלו יותר ביטחון ושקט נפשי, יותר ידע מעשי על הילד שלכם ועל הצרכים שלו, יותר כליםלהקל עליוועליכם  ובעיקר כדי לשפר את האווירה בביתכם, ולהפוך את החיים שלכם עם הקטנטן להרבה יותר רגועים ומהנים.

אם עוד לא הספקנו להכיר, נעים מאוד- אני אלה גרשטיין

- אחות מוסמכת משנת 1988 עם ניסיון של יותר מ20 שנים בטיפת חלב ופגייה,

 יועצת שינה בשיטה ייחודית, עדינה והדרגתית, ללא בכי

מומחית במתן כלים להקלה על האם ועל התינוק,

מתמחה בשיפור התפתחות התינוק בשיטה טבעית.

הנה מה שאומרים הורים שקיבלו ייעוץ:

תודה רבה לאלה!! רוצה להודות לאלה על יעוץ שינה אישי שקיבלתי ממנה שבוע שעבר….רק עבר שבוע וכבר אנחנו מיישמים את הכלים והטיפים שנתת לנו ורואים הקלה !בהתחלה חשבתי לעצמי שהכי פשוט לקרוא מאמרים או פורומים וכך ללמוד על טיפים לשינה טובה.. חשבתי לעצמי שייעוץ אישי הוא אולי מיותר (בעולם האינטרנט ) אבל גיליתי שההפך הוא הנכון.. קריאת מאמרים פורומים וכתבות שונות בלבד זה לא מספיק ואף מבלבל.. יש הרבה גישות ולכאלה עם בעיות קשב וריכוז זה בכלל לא פשוט:) בייעוץ שקיבלתי מאלה יכולתי לקבל קודם כל יחס אישי והקשבה למצב של התינוקת שלי, על הטמפרמט שלה ועל ההיסטוריה שלה ובהתאם לפרופיל שלה לקבל את הייעוץ שינה המתאים ביותר עבורה. 

אלה, מרגישים את הניסיון הרב שיש לך, את נותנת תחושה של ביטחון שהדברים יסתדרו ושיש דרך ברורה שצריך לצעוד בה.

המון תודה לך!

*******************************************************************************************

Eva Ben-Sira Ron  ‏5‏ כוכב‎‎

אני רוצה לפתוח בזה שאם את סובלת כי תינוקך אינו ישן הרבה….ואת חושבת שהזמן יעשה את שלו…ואת מחכה…ומחכה…וכלום לא קורה!! תקבעי פגישה עם אלה עוד היום!!!!! באמת!!! חבל לחכות עוד ולהגיע להתשה נפשית וגופנית!!!!!
הייתי בפגישת ייעוץ אצל אלה לפני כשלושה שבועות! אחרי שהבן שלי לא ישן בערך משבוע אחרי הלידה (בפגישת ייעוץ הוא בדיוק היה בן 3 חודשים) אני כבר הייתי ממוטט נפשית וגופנית….לא היה לי רגע אחד לעצמי במהלך היום ובלילה הייתי מתעוררת כל שעתיים להניק!!! בקיצור החיים שלי היו מטורפים!
אני, בדיוק כמו המון קוראים כאן, מאוד היססתי לקבוע פגישת ייעוץ ו”לבזבז” את הכסף היקר שלי!!!! אבל באמת שכבר הייתי באפיסת כוחות ולא ידעתי מה לעשות כבר!!!!
אז התגברתי על הפחד הזה של ה”לבזבז” מכספינו…וקבעתי פגישה!!!!!! כי ידעתי שאני חייבת לעשות שינוי ומאוד התרשמתי מאיך שאלה מגיבה בפורום שלה לכל שאלה ושאלה! ראיתי שהיא עושה את מה שהיא עושה מכל הלב!!!
אני כל-כך שמחה שקבעתי איתה פגישת ייעוץ! כי היום החיים שלי נראים אחרת לגמרי!!! הילד שלי מצליח לישון במהלך היום 5 שעות!!!! שזה מ-ד-ה-י-ם! עד לפני הפגישה הוא בקושי היה מצליח לישון 3 שעות במצטבר במהלך היום!!!
ועכשיו הוא ישן בלילה 4-4.5 שעות ברצף! ומצליח להירדם ב19:00-19:30. וסוף סוף יש לי ערב לעצמי ובעלי!
המון המון תודה לך אלה על הטיפים והטריקים המדהימים שלך!!!
לכל הקוראים!
אל תתייעצו אם אף אחד אם כדאי לכן ללכת לייעוץ או לא (כי רוב האנשים אמא,אחות,חברים יגידו שזה סתם שטויות והזמן יעשה את שלו! אתם אלה שלא ישנים! אתם אלו שסובלים מחוסר שינה)….פשוט תלכו!!!! אתן באמת תידהמו לגלות שאפשר לחיות אחרת! לחיות!

פורסם בעמוד הפייסבוק

אלה גרשטיין – אחות | יועצת שינה | מומחית בהדרכת הורים חדשים

Elinor Meirson Malker  ‏5‏ כוכב ‎‎פניתי לאלה לאחר 8 חודשים ללא שינה עם תינוק מתוסכל ואני כבר על סף טירוף . הכרתי יועצת מדהימה ומקצועית שהצילה אותנו. אם יש כאן הורים שמתלבטים אם להתייעץ/ להתקשר/לפנות- חבל על כל עיכוב. יש כאן אישה שיכולה לפתור לכם את הבעיות שכרגע נראות בלתי פתירות, ואחרי ההצלחה תתחרטו שלא התקשרתם קודם.

אלה היקרה תודה לך שאת כזאת. סבלנית, תומכת, מבינה ויודעת.
..
ובאמת- חבל שלא התקשרתי קודם!

***********************************************************************************************

אלה גרשטיין – אחות | יועצת שינה | מומחית בהדרכת הורים חדשיםתחתית הטופס

הילד הפסיק להתעורר בלילות ואנחנו ישנים בלי לקום עד הבוקר!!!

מאז השיחה שלנו אנחנו חווים עם יובל כבר מעל שבוע שיפור משמעותי בשינה, בהרדמות ובשינה בלילה.הוא הפסיק להתעורר בלילות ואנחנו ישנים בלי לקום עד הבוקר-אחרי שהיה רגיל להתעורר לפחות 5-7 פעמים בלילה. כבר אין לו הצורך לעבור אלינו למיטה והוא ישן במיטתו-מה שלא הסכים לעשות כמעט שנה!!! אנחנו בהתרגשות גדולה מהשינוי מדהים ומאושרים מכבר כמה לילות של שינה רצופה… כ”כ מתרגשים שאין לי מילים לתאר…עדיין לא מאמינים שהדברים משתפרים סופסוף … מאושרת מהשיפור, מודה לך מכל לבאלה את הצלת אותנו !!!

החזרת לנו שמחת חיים !!!

מיכל אמא של יובל 2.2.12

**************************************************************

אלה היקרה, אני רוצה לספר לך שמזה שבוע הקטנטנה שלי התחילה לישון לילות שלמים!!אין מספיק תודות להודות לך כי אלמלא עזרתך, עצותיך והסבריך לא הייתי מצליחה ללמד אותה את כל מה שהצלחתי ללמדה!! תודה על סובלנותך, עזרתך ותמיכתך! אין ספק שאני ממליצה בחום רב לאמהות שנמצאות במצבי, עם תינוק שמתעורר 8 (!!!!) פעמים בלילה כל פעם, לא לחשוב פעמיים ולקוות שהמצב מתישהו ישתפר, אלא לפנות לעזרתך וכמה שיותר מהר!!

תודה תודה ושוב תודה!!!!

Yulia Stoliar

****************************************************************************************************

סוף-סוף אחרי שנתיים אני ישנה בלילות!!!

אלה, רציתי לומר תודה רבה!!!!!

את מדהימה קשובה ובין כל השיטות בהן התעניינתי אין ספק שהגישה הפתוחה שלך קנתה אותי לגמרי. למזלי יש שיפור משמעותי בימים האחרונים חידדתי עם הגדולה שלי את טקס השינה זמן ההרדמות שלה התקצר משעה וחצי לחצי שעה!!!! בלילה מהתעוררות בלתי פוסקת של פעם בשעה וחצי בערך ודרישה שאשב לידה על הספה וצורך שלה להעיר את עצמה כל כמה דקות לוודא שאני יושבת לידה על הספה, היא ישנה לילה שלם מלבד בכי אחד שעובר תוך שניה עם ליטוף שלי והכנסת מוצץ לפיה (בת שנתיים). סוף סוף לאחר שנתיים!!!!!! אני ישנה בלילה. גם הקטנטונת ישנה טוב יותר ומתעוררת רק פעם אחת במהלך הלילה לבקבוק. שיניתי מספר דברים מצומצם מתוך מה שקראתי הסברתי לילדה שיש מיטה עבורה ויש מיטה עבור אמא. כמה דברים קטנים והשינוי משמעותי!!! מחזיקה אצבעות חזק שימשיך כך ומאחלת לילה טוב ושקט לכל האמהותולך אלה המון המון תודה את מדהימה!!!!!

קרן 1.3.13

אלה גרשטיין – אחות | יועצת שינה | מומחית בהדרכת הורים חדשים

**************************************************************************************

רוצה לשבח את אלה ולומר לה את כל התודות שבעולם
דווקא בגלל שאין לנו שום הכרות מוקדמת והכרנו אותה לפני חודש דרך האנטרנט שהינו על סף התמוטטות מעייפות עצבנות וסדר יום רחוק מהמציאות
ואז אלה נכנסה לתמונה
חייבת לציין שהאמנתי שיהיה שינוי אבל לא קרוב לשינוי הזה מלקום 5-7 פעמים בלילה לפחות לשנת לילה שלם ורגוע ב”ה. קיבלנו לא רק שינה טובה אלא משפחה רגועה שלווה שמחה וחדשה

והחשוב מכל שינה איכותית ומהנה לקטנטנים שכל כך תורמת וחשובה לבריאות!!!!! 

בקיצור ממליצה בחום גדול, התהליך עושה פלאים לי ולמשפחתי.

מעבר ליועצת שינה היא דאגנית של ממש בעלת לב ענק וחברה טובה !!
אין כמוך אלה!!! 

Lior Tehila Katabiפורום שינה ואי שקט אצל תינוקות 1 אפריל ·

גם אתם רוצים לשפר את איכות חייכם?

יש לכם התלבטות האם התכנית היא בשבילכם?

אשמח לעזור לכם לקבל החלטה.

 

הכנסו לכאן כדי לתאם שיחת ייעוץ

 

לחצי שעה במתנה,

שווי המתנה 350 ש”ח.

אני כאן לכל שאלה!

אלה גרשטיין- אחות מוסמכת, יועצת שינה
מומחית במתן כלים לשיפור תזונה והתפתחות התינוק