למה להתקשר אלי

7 סיבות להתקשר דווקא אלי:

1-נושא בעיות השינה אצל תינוקות קרוב מאוד ללבי כי גם אני בתור אמא חדשה לפני כ17 שנים עברתי עם בתי הבכורה את הקשיים שאת עוברת עכשיו, וחוויתי בעצמי המון לילות לבנים. גם אני הרגשתי המון תסכול כי לא ידעתי איך להרגיע אותה ואיך להקל עליה… אני הייתי במקום הזה ואני יודעת בדיוק מה יכול לעזור לך בתקופה הקשה הזאת…

2-מתוך הרצון שלי לעזור לעצמי ולבתי הקטנה הגעתי למסקנות מדהימות ורכשתי המון כלים יעילים להרגעה ולשיפור שינה אצל תינוקות. פיתחתי שיטה ייחודית ויעילה מאוד המבוססת על מחקרים לפתרון בעיות שינה אצל תינוקות, מניסיוני האישי כאמא ל3 ילדים בוגרים וכאשת מקצוע וותיקה. בייעוץ שלי תקבלי רק כלים שעבדו אצלי עם שני ילדיי ועזרו ללקוחותיי הרבים.

בעבודה שלי אני משלבת כלים מיוחדים משיטת שחרור רגשי EMOTIONAL FREEDOM TECHNIC לתמיכה רגשית בהורים עייפים שמסייעת ותורמת רבות להקלה על כל המשפחה ומעלה בצורה משמעותית את אחוזי ההצלחה בתהליך. השיטה בה אני עובדת תורמת המון לאווירה שלווה ונעימה בבית והקלה על תינוק לא רגוע ולא ישן ועל הוריו.

3-עם תחילת התהליך את מצטרפת למעגל הלקוחות הפרטיים שלי ומקבלת יחס אישי ומענה על כל שאלה במייל ובטלפון בין השעות 9:00 -21:00. אצלי את תקבלי מאמרים, כתבות וחומר כתוב שמותאם במיוחד לך ולתינוקך. בגלל שאני רואה שליחות בעבודתי ורוצה לעזור לכמה שיותר הורים אני מאפשרת לכם להתייעץ איתי גם בשעות הלא שגרתיות, בעיקר כשמדובר על מצב “חרום” –כל אלה יעניקו לך תחושת רוגע, בטחון ושקט נפשי כי יש לכם אשת מקצוע מנוסה שאפשר לסמוך עליה.

4- אצלי תקבלי תחת מטריה אחת יעוץ שינה משולב עם הדרכה בנושא התפתחות ותזונת תינוקות לפי הצורך ולפי רצונך. כדאי לדעת ששינוי בתזונת התינוק לעתים קרובות מביא לשיפור גדול בשנתו.

5-כאחות מוסמכת עם ניסיון של כ20 שנה בתחום הדרכת ההורים אני רואה את התינוק ואת המשפחה מזווית שונה, לכן יעוץ השינה שלי הוא תהליך מעמיק ומקצועי. המטרה הראשונה שלי כבר בתחילת התהליך להגיע לשורש הבעיה ולטפל בה בצורה יסודית. כל תינוק הוא אישיות וכל משפחה שונה בהרגלים ובהעדפות משלה, לכן כל אחד יקבל מגוון רחב של כלים ופתרונות מעשיים לפתרון הבעיה בהתאמה אישית.

6- השיטה שלי מבוססת על מתן מענה מתמיד לבכי של התינוק ואינטליגנציה רגשית. אם תינוקך לא רגוע ואת לא תמיד יודעת איך להקל עליו – אני אסביר לך מה הוא מביע ואתן לך כלים יעילים ומגוונים שיסייעו לך להקל אליו, והכי חשוב-אני אביא אותך לתוצאה -לשינה טובה של לילה שלם.

תזכרי, שאפשר למצוא פתרונות יצירתיים ויעילים לבעיות שינה אצל תינוקות- עם הכוונה מקצועית וליווי צמוד, עם הרבה נחישות והתמדה את תחזרי ללילות שלווים של שינה ערבה.

אני כאן בכדי לעזור לך ולתינוקך!

מכתבי תודה מהורים

כתבו עלי באתר MAKO-כנסי לקרוא כתבה שמתארת תהליך יועץ שינה

אצל תינוק-כנסי לכאן

איך הגעתי לתחום של יעוץ שינה והדרכת הורים להקלה על תינוק לא רגוע