הורים ממליצים על אלה גרשטיין-הדרכה אחרי הלידה

הבטחתי ל- Ella Gershtein שאכתוב עלייה המלצה כאן בפורום – כי באמת מגיעה לה!!!!!!!!!!!!!קודם כל…..החלטתי ללכת לאלה לפגישת ייעוץ כי ראיתי איך היא משקיעה את זמנה היקר בעזרה להמון אנשים כאן בפורום!!!! היא עושה עבודת קודש ממש!!!!!!

קצת רקע:
אני ילדתי בלידת בית, כולם אומרים שילדים שנולדים ככה לתוך מים בלידה טבעית…הם ילדים רגועים ושקטים…אכן כך היה הדבר – למשך שבוע בדיוק. ומאז הבן שלי היה יונק כל שעה-שעה וחצי במהלך היום ובלילה היה מתעורר כל שעתיים לינוק. בהתחלה – בחודש הראשון חשבתי שזה בסדר…אתן לו לינוק כמה שהוא רק רוצה.אחרי שבוע הבנתי שזה ממש קשה….אין לי חיים משלי!!!! בעלי ניסה להחזיק אותו בזמן שאני הלכתי להתקלח….אבל הבן שלנו היה צורח כשהוא היה בידיים של מישהו אחר!!!!! ממש צורח עד שהוא משתעל ונהיה סגול!!!! הייתי מתקלחת במהירות הבזק ואז הייתי מניקה אותו ונרדמת איתו במיטה!!!!
יום אחד כבר לא יכולתי!!!! בכיתי!!!!! חיפשתי כל מיני דברים על ייעוצי שינה, הנקה….ואפילו על גזים!!! חשבתי שהוא סובל מגזים כי באמת היה לו גזים אבל הוא לא היה צורח מזה בכאבים!!!!
איכשהו הגעתי לאתר המ-ד-ה-י-ם של אלה….וממש התלהבתי…כתבתי לה הודעה בוואטסאפ והיא מייד ענתה….זה היה כשהבן שלי היה בן חודש וחצי. תיארתי לה איך הבן שלי…ושהוא כל הזמן לא רגוע!!! שאינו ישן ביום כמעט…גג 3 שעות כל היום. ובלילה מתעורר כל שעתיים. השינה ביום הייתה נמשכת כל פעם לחצי שעה בלבד!!!! ולפעמים הוא היה ער שעתיים – שלוש ברצף!!!! ורצה להיות אך ורק על הידים שלי. לא של אף אחד אחר. כשהוא היה ישן במשך היום הוא כל הזמן היה דרוך ומוכן. היה נראה שהוא לא ממש ישן כמו שהוא אמור! הייתי ממוטטת…אבל אמרתי “שטויות אני לא צריכה שום ייעוץ ושום נעליים – הזמן יעשה את שלו!”
כשהבן שלי היה בן חודשיים וחצי והוא עדיין התנהג ככה. הבנתי שאני חייבת ייעוץ ד-ח-ו-ף!
החלטתי ללכת על אלה!!!!!
בעלי אמר שאם אלה תעזור הוא מוכן אפילו לשלם לה $2,000 רק שהבן שלנו ישן!!!! חחחחחח…אנחנו זוג די קמצן…..
קבעתי עם אלה…הפגישה הייתה אמורה להיות ביום שישי…התבאסתי כי רציתי הרבה יותר מוקדם! חחחחח….המצב היה ממש נורא מבחינתי!!! שעות על גבי שעות של חוסר שינה (מאז הלידה). נראה לי שהתקשרתי אליה ביום שלישי או משהו כזה…ועד יום שישי לחכות היה סיוט!
אבל למזלי התפנה מקום ביום חמישי! והחלטתי לנסוע לקליניקה של אלה שנמצא כשעה נסיעה מהבית שלי – הקליניקה בעפולה!
הבן שלי ממש סובל בנסיעות…חששתי מהנסיעה…ואפילו עבר בראשי המחשבה לבטל!!!! “למה אני צריכה את השטויות האלו?! מה היא כבר תחדש לי?! היא בטח תגיד לי דברים שאני בכלל לא מעוניינת לשמוע עליהם…כמו למשל לדחוף לו תמ”ל”….חחחח…נו…אתן מכירות את כל החששות האלו… חבל על הכסף שלי וכו’!….חחחח…תמיד אנחנו מחפשים את השלילי!
למזלי, דודה שלי היקרה, אמרה לי, עזבי את המחשבות האלו ובואי ניסע! ובאמת נסענו!
הגענו לאלה וישר הבנו (אני והדודה שלי) שהגענו למקום הנכון! אלה היא אישה מ-ד-ה-י-מ-ה!!!! שרק רוצה לעזור לאנשים במצוקה כמונו!!!! רוצה ללמד את מה שלה לא היה בזמנה (כשהבת שלה הייתה קטנה). יש לה הרבה נסיון והבנה והיא יודעת בדיוק איך להסביר מה לעשות!!!! בילינו אצלה שעתיים והיה מדהים!!!! לימדה אותי כל-כך הרבה והעירה לי את העיניים!!!!
כיום – שלושה שבועות אחרי…הבן שלי ישן 5 שעות ביום!!!!!!!!! הוא נרדם ב 19:00 – 19:30 כשהוא בידיים של בעלי…..ישן ברצף 4 שעות בלילה!!!!!
בקיצור….יש לי חיים עכשיו!!!!  יש לי קצת זמן לעצמי בערבים!!!!
אין לי מילים להודות לאלה המקסימה!!!! היא פשוט קסם!!! באמת!!!!
אם את עוד מתלבטת אם כדאי לך ללכת אליה לפגישת ייעוץ או לא. תאמיני לי….אם את סובלת כמו שאני סבלתי….ימים ללא זמן לעצמך, לילות ארוכים….אז בבקשה!!! תעשי לעצמך טובה….ולכי לייעוץ אצל אלה!!!! את ממש לא תתאכזבי…ותביני שאת עושה את הדבר הכי מדהים שאת יכולה לעשות לעצמך!!!!!!
יש לאלה שרות גם דרך סקייפ…את לא חייבת לנסוע אליה!!! אני פשוט העדפתי שאלה תראה את הבן שלי…שתראה כמה הוא לא רגוע!!!
אהה….כשהגענו לאלה….הבן שלי נרדם עליי לשעה וחצי בערך!!!!!! והיא אמרה שיש לי תינוק מלאך!!!!
בקיצור!!!!! אני ממש ממליצה בחום רב ללכת לאלה לקבל פגישת ייעוץ!!! היא אישה מדהימה עם המון אהבה למקצוע שלה! ורואים את זה!!!
סליחה על האורך של הפוסט הזה…אבל הייתי חייבת לשתף אותכן בהכל כדי שתבינו שעכשיו העולם נראה ורוד!
תודה אלה!!!!
הפוסט הזה נכתב באהבה רבה!!!
שנה טוב וגמר חתימה טובה!
איוה.

****************************************************************************************************

ב”ה,

אמהות יקרות, אני חייבת להפנות את תשומת לבכן למתנה הגדולה והעצומה שניתנה לנו על ידי בורא עולם- אלה גרשטיין :)

אני זכיתי להיפגש ולקבל מאלה עוד בטרם ילדתי את ילדי הראשון הגעתי לערב הדרכה וזכיתי להיחשף לעולם חדש. בתור אמא לעתיד וגננת בתחום היו לי המון חששות ופחדים לגבי העתיד, ובזכות אלה הבנתי שיש עוד אפשרויות וגידול ילדים לא חייב להיות מלחמה יומיומית. ובעיקר אלה לימדה אותי שאין דבר כזה שרביט הקסם, ילדים זה השקעה ועבודה בלתי פוסקת אבל אם יש לך את הכלים הנכונים אז אפשר לעבוד בשמחה!!
אני פונה לכל האמהות המבולבלות, עייפות, מיואשות חס ושלום לכל האמהות הטריות, ואפילו לכל הרווקות (אף פעם לא מוקדם מידי להתחיל ללמוד)
זה באמת יכול להראות אחרת! כל מה שצריך זה כלים נכונים וראויים שינה טובה אכילה טובה חום ואהבה תעניק לילד שלנו ביטחון ושמחה! ועוד ועוד פנינים שה’ העניק לאלה גרשטיין,
אל תפספסו!!
שנזכה כולנו בע”ה לנחת מהילדים ונזכה לגדלם בשמחה לנחת רוח!

מיכל,

1.6.14

****************************************************************************************************

אני נתתי לאחותי שילדה בן שלישי- מתנה לאחר הלידה -פגישה עם אלה, לאחר ששמעתי המון המלצות עליה. הפגישה התקיימה אצלי בבית, ואם לא הייתי עדה לדבר הזה לא הייתי מאמינה. האישה פשוט קוסמת – אין מילים אחרות. מאז הפגישה עם אלה התינוק הרבה יותר רגוע ואחותי לא מפסיקה להודות לי כל יום. היא קיבלה במפגש אישי של שעתיים טיפים ותשובות על כל השאלות הלא פתורות ובקיצור- חובה לכל יולדת, גם אם זה לא הילד הראשון. מה שאלה עושה זה לא בגדר מותרות זה בפירוש MUST!!!

אלפי תודות אלה יקירתי – את פשוט ענקית!!!

גלית בצלאל

21/12/12

*******************************************************************************************

אלה היקרה! רציתי לפרגן לך ולומר לך אלפי תודות על העזרה שאת מגישה לי ועל המענה המיידי לכל שאלה שיש לי בפורום שלך. את עושה עבודת קודש. ולי, בתור אמא צעירה ודיי חרדה יש לציין, חשוב מאוד כל פיסת עזרה, מידע שאני שואפת מנשים מנוסות כמוך. תודה ושוב תודה את ממש מלאך מציל בשבילי. כל פעם שאני נתקלת עם הנסיך שלי בקושי מסוים בנושא שינה או כל נושא אחר ואין לי מושג מה לעשות (שוב, אני אמא בפעם הראשונה) ישר קופץ לי השם שלך ואני באה להתייעץ.

יישר כוח!

ליקה צציאשווילי

10/10/10

*******************************************************************************************

אלה שלום, אני עוקבת צמודה לטיפים ולהערות הכל כך חשובות ונכונות עבורי. הבן שלי בן 3 חודשים ושבוע ועד לפני שבוע סבל באופן כרוני מגזים המוגדר כקוליק קשה. הייתי פשוט מותשת וחסרת עונים וחיפשתי מענה ברשת וכך בעצם הגעתי אלייך. בשבוע האחרון הילד עבר מהפך שבו הוא כבר הרבה יותר נינוח ורגוע בשעות העירות שלו ולא צורח כל ערב לפני השינה, בקיצור קיבלתי ילד חדש חייכן ומאושר שלא הכרתי מזה שלושה חודשים!

בתור אמא חדשה אני קוראת ולומדת ממך כיצד להתנהל נכון ואני רק רוצה להודות לך על הנכונות לעזור ולשתף מהידע הרב שרכשת, והכל באופן הכי שקוף ואמיתי. התשובות המפורטות והמקצועיות והמענה המהיר לכל אחת ואחת פשוט ראויים להערכה.

טוב לדעת שיש כתובת למי לפנות. תודה!

יישר כוח!

נעמה!

25.4.13

*******************************************************************************************

אלה יקרה,

בני, ברוך השם, התפתח ומתפתח נפלא, אך הגעתי אלייך בעקבות חוסר שקט שלו.

קראתי הרבה וחיפשתי פתרונות בספרים ובאינטרנט, אך היה נראה שהתינוק שלי מפוחד ולא רגוע.

אנשים בסביבתי אמרו לי להפסיק לחפש מה לא בסדר, אמרו לי שאני מפנקת את בני ושהוא פשוט “ילד ראשון”… אבל ראיתי שיותר מידי קשה לו להתרגל לדברים חדשים, יותר מידי קשה לו להירדם, יותר מידי הוא סבל מגזים, יותר מידי הוא רוצה להיות רק על הידיים שלי ובכה על כל אחד אחר… ובגיל 4 חודשים בני המשפחה שלי לא החזיקו אותו כי מיד פצח בצווחות מחרידות!

כל הזמן בכיתי, ידעתי שעובר משהו על הילד שלי ולא ידעתי כיצד לעזור לו.

ואז הגעתי אלייך… ראשית, קראתי את התיאור באתר שלך לתינוק אקסטנסורי- לא האמנתי עד כמה מדוייק היה התיאור- זה בדיוק מה שזיהיתי אצל בני! כתבת שיש מה לעשות, ומיד התקשרתי. בפגישה איתך נתת לנו כלים ותרגילים שעבדו בצורה מדהימה! תוך ימים ספורים כבר חשתי שיש לי תינוק רגוע יותר. היום, חודש אחרי, לא רק שאחרים יכולים להחזיק את בני, הוא אפילו נרדם על אחרים ובעגלה, הוא קצת פחות חרד מבעבר בסביבה לא מוכרת ובעיות השינה שלו השתפרו פלאים- לפני הפגישה שלנו הוא היה מתעורר ומבקש לינוק 8 פעמים בלילה ואף יותר! כיום הוא מסוגל לישון גם 5.5 שעות רצוף.

תודה רבה על הכל!

איריס

7/7/2010

*******************************************************************************************

לאלה היקרה,

הגעתי אלייך, אמא לילד רביעי, אמנם מנוסה ומבינה אך קצת מודאגת,

את הגעת ובמהרה הסרת דאגה, הדרכת, ייעצת והרגעת,

עבדת עם הקטנצ’יק בהמון סבלנות ומקצועיות,

איבחנת את הבעיה ונתת לנו תרגילים מתאימים ,

ואכן- תוך זמן קצר ראינו שיפור אדיר, הילד התחזק,

התפתח והתגבר על הקושי, ובהחלט הכל בזכותך!!!

אנו מודים לך על הכל!!!

אנחנו שמחים ורגועים לדעת שיש תמיד עם מי להתייעץ.

ענבל קרמר, עלה מתוק

27/07/2009

*******************************************************************************************

תודה לך, אלה!

את אלה הזמנתי כפינוק שלאחרי הלידה עבור אישתי. נולדה לנו בת שלישית ולכאורה סביר להניח היה שאנחנו הורים יודעים ומנוסים, ואולי לא נזדקק לייעוץ כמו שאלה מציעה.

כשאלה נכנסה אלינו הביתה, נמלא הבית רוגע ושלווה. אלה, בשקט, בעדינות ובביטחון שלה אחזה בתינוקת בת שלושת השבועות שלנו ובאחת פסק הבכי. אלה התחברה בשנייה אחת לתינוקת וממש ניהלה איתה דו-שיח מעמיק וזה היה פשוט מדהים… אלה לימדה אותנו הרבה דברים חדשים שלא ידענו שקיימים בנושא הרגעת תינוקות וטיפול בתינוק שסובל מכאבי בטן וגזים. אלה גם הזכירה לנו כל מיני דברים שחשבנו שאנחנו יודעים אבל הספקנו לשכוח

אלה מביאה איתה ידע עצום בטיפול בתינוק וניסיון של למעלה מ 20,000 תינוקות שעברו תחת ידיה. יחד עם הידע והניסיון אלה היא אישיות רכה ונעימה ומשרה אוירה מדהימה בהדרכה. היתה הדרכה פורה ומעשירה ועוזרת לנו מאד בהמשך הטיפול בביתנו החדשה

תודה רבה לך, אלה.

שרוליק והאקורדיון

מנחה שירה בציבור

054-6754750

******************************************************************************************

אלה היקרה!!!את אדם מדהים עם לב ענק!! עזרת לי המון כשבני בכה וסבל מכאבי בטן. מספר המלצות שקיבלתי ממך במייל שיפרו את המצב בצורה מדהימה, תוך יומיים הילד הפך להיות רגוע ושלו. את פשוט נדירה…מאחלת לך המון הצלחה בדרך המקצועית, יישר כוח!

המון המון תודה לך!

סיגלית

*******************************************************************************************

אלה אני מודה לך על הסבלנות הרבה ועל ההרגלים החדשים שאת מקנה לי ולימדת אותי כאמא דברים שאינם היו לי ברורים לא מאמא שלי, לא מהסבתות ולא מאף אחד אחר שאמר לי את זה!!!את נותנת לי כוחות חדשים כל יום ומראה לי שהכל יכול להשתנות עם הרבה סבלנות חום ואהבה והיכרות מעמיקה עם הילדה שלי…

יישר כוח!!! את עושה עבודה נפלאה ומקסימה ומצילה את ההורים!

עמית,

10.1.13

*******************************************************************************************

מכתבי תודה ליווי דרך סקייפ ומייל

לאלה המקסימה!

אני ועילי שאטוטו בן חצי שנה רוצים להודות לך על הכול !תודה על הנדיבות והטוב לב, על היחס המבין והאוהב! את בעצם מלווה אותנו דרך אינטרנט מתחילת הדרך ועד היום, נותנת המון עצות טובות , עוזרת בשעות קשות ותמיד יודעת להגיד את המילה הטובה.

בזכותך הכל נראה כל-כך פשוט וקל ואפילו במצב של לחץ וקושי את יודעת איך לעזור ולהרגיע כשצריך. מי כמוך יודעת שילד ראשון זה קשה, נחשפים למצבים ודברים חדשים ולא תמיד יודעים מה לעשות ואיך לצאת מזה בשלום. ברגע שאני שולחת לך מייל מקבלת ממך מענה מהיר ויעיל ם זה לגבי אוכל , מוצץ, שיניים, הרגלי שינה או כל דבר אחר, אפילו סתם לשתף אותך בהתקדמות.

את תמיד סבלנית ומקדישה את כל תשומת הלב הדרוש. מה שאומר שגם דרך התכתבות הכל אפשרי ויכול לעבוד מעולה אם יש רצון לשיתוף פעולה תמידה.

ושוב…המון תודה, ותמשיכי לעשות את העבודה שלך רק על הצד הטוב ביותר,

את עושה עבודת קודש!!!

באהבה ענקית,

אוקסנה ועילי הקטן

01.06.11

*******************************************************************************************

אלה יקרה!

העצות שלך אם זה דרך הפייסבוק או דרך המייל מאוד עזרו לי.

אני אם טרייה(הילדה כבר בת 9 חודשים אבל תמיד לומדים דברים חדשים אז עד שלא תיהיה תוספת חדשה תמיד אקרא לעצמי אם טריה :) )

אז שוב אני אם טריה לנסיכה בת 9 חודשים ואין לי עם מי להתייעץ ולכן הטיפים שלך והאוזן הקשבת והידיעה שאת שם לכל שאלה ובעיה מאוד עוזרת וגם מרגיעה. לגבי העצות אין ספק שהשתמשתי בהם והיום גם דניאל וגם אני מאוד רגועות במהלך היום ואם אנחנו מחוץ לבית וכשאנשים מחליטים להעיר אני פשוט מצטטת אותך וכולם נאלמים דום :)

אז שוב תודה ויישר כוח על זמנך! את עושה עבודת קודש!

בהצלחה

אושרת

*******************************************************************************************

אלה יקרה!

אני ממש רוצה להודות לך על התמיכה ועזרה שקיבלתי ממך.

טיפים שלך מאוד עוזרים!!! את הצלת אותי ואת בתי הקטנה עם הטיפ לגבי טיפול בעצירות קשה מאוד… כבר סיפרתי לך שהיא סבלה מעצירות קשה במשך 5חודשים. אף אחד לא מבין מה עברנו איתה! כבר היה לנו תור לבית החולים רוטשילד לגסטרו ילדים. היינו ממש מיואשים!!! אני עד עכשיו לא מאמינה שהכל מאחוריי-את פשוט הצלת אותנו!!!

שוב תודה!!!

ג’סיקה