הסיפור שלי – אלה גרשטיין

         אלה גרשטיין-יועצת שינה לתינוקות בצפון תביא לך שקט נפשי ולילות שקטים   שלום ונעים להכיר! שמי אלה גרשטיין, 

אני אחות מוסמכת משנת 1988 עם ניסיון של כ 20 שנה בהדרכת הורים חדשים בטיפת חלב ובפגייה, ויועצת שינה בגישה ייחודית, שמתמחה בטיפול בתינוק לא רגוע. אני מאמינה, שאם תינוקך בוכה ואיננו ישן בלילות – הוא מנסה לומר לך משהו. עם השנים, למדתי לזהות את הסיבות לאי שקט ולבעיות שינה אצל תינוקות, ולהעניק להורים את הכלים המעשיים ויעילים ביותר להקלה על התינוק ועל ההורים.

אני מאמינה שהייעוד שלי הוא לעזור לכמה שיותר הורים חדשים לשפר את שנתם ואיכות חייהם ולהביא להם שקט נפשי. ברשותי מגוון כלים מיוחדים ומעשיים, שעובדים בצורה יעילה ומביאים לרגיעה, לשיפור שינה אצל תינוקות, ולהקלה על מצבי מתח ולחץ במשפחה. עבודתי עם משפחות מבוססת על העקרונות של שיטת שחרור רגשי

 EMOTIONAL FREEDOM TECHNIC – EFT

המסייעת בהורדת המתח והלחץ בחייכם, ותקל עליכם להפוך להורים רגועים ושלווים יותר, שהינם בעלי ביטחון בהורות שלכם. תהליך ייעוץ השינה שאנחנו עוברים ביחד מבוסס על אינטליגנציה רגשית – שיטה המעניקה מענה מיידי לבכי, תוך התאמה אישית לצרכי הילד והמשפחה.

חשוב לי לספר לכם סיפור אישי שלי, כדי שתיווכחו, שאפשר להיות הורים מאושרים וליהנות מתינוק רגוע, הישן לילה שלם, גם כאשר זה נראה כמו חלום. אפשר ללמד את התינוק לישון בלי לבכות, להקל עליו ולהרגיע אותו, גם כאשר שזה נראה בלתי אפשרי.

הסיפור שלי מתחיל בינואר 1996, כשהפכתי להיות אמא לתינוקת מקסימה ששינתה את חיי. כמו רוב הנשים, בהריון הראשון בניתי לעצמי פנטזיה על תינוקת חייכנית ורגועה שתישן ותאכל בשעות קבועות. חשבתי שבהיותי אחות מוסמכת, אני יודעת הכול על גדילתם והתפתחותם של התינוק, ושחיי יתנהלו על מי מנוחות לאחר הלידה. אך המציאות הייתה שונה לחלוטין, והפנטזיות שלי התנפצו מהר מאוד…הכניסה לעולם התינוקות הייתה חוויה לא קלה עבור שתינו.

בתי המתוקה לא הייתה רגועה רוב שעות היום וקמה המון בלילות. ניסיתי להבין מה גורם לאי השקט שלה וכיצד אפשר להקל עליה. הייתי עייפה ומתוסכלת בגלל הלילות הלבנים. חיפשתי, חקרתי ולמדתי שיטות חדשות ומועילות. הגעתי לתובנות מדהימות על הסיבות לקשיים שלנו ומצאתי דרכים יצירתיות ומועילות לשיפור שינה אצל תינוקות שהצלחתי ליישם עם בני בן ה13 ובתי הקטנה, בת ה7.

פיתחתי שיטה יעילה שמשלבת כלים לשיפור שינת התינוק – עיסוי מרגיע, תרגילים וטכניקות נוספות להרגעת התינוק ולשיפור שנתו. בהמשך דרכי המקצועית, התחלתי לעבוד בתחנת טיפת חלב. מיד הרגשתי חיבור עמוק לתחום, ידעתי שאני במקום הנכון, שהדרכת הורים בראשית דרכם זה היעוד שלי .

היום בעסק שלי אני מגשימה את חלומי.

אני מעניקה להורים חדשים מגוון כלים מעשיים, המסייעים להם לחזור לשינה טובה בלילות ולטפל בתינוקם מתוך הרגשת בטחון, נחת ורוגע. ההתמחות שלי הינה טיפול בתינוקות לא רגועים ו”רגישים”, הסובלים מכאבי בטן, גזים ועוד, וכן בתינוקות שבוכים ללא סיבה ברורה ומתקשים מאוד לישון ביום ובלילה.

אני שמחה שנחשפתי לכלים ולשיטות טיפול מדהימות אלה ושיש לי זכות להעביר אותן לאחרים.

אני עושה את מה שאני אוהבת, ואוהבת את מה שאני עושה!

אם את מחפשת פתרונות מעשיים להקלה על תינוקך וחולמת לישון לילה שלם, אם את רוצה למצוא את הדרך הטובה ביותר להרגיע את תינוקך וללמד אותו לישון בלי לבכות, התקשרי אלי עוד היום לנייד 0547201409.

אני כאן בשבילך בכל שאלה וכל התלבטות!

כתבו עלי באתר MAKO-כנסי לקרוא כתבה שמתארת תהליך יועץ שינה

אצל תינוק-כנסי לכאן

איך הגעתי לתחום של יעוץ שינה והדרכת הורים להקלה על תינוק לא רגוע

למה כדאי להתקשר אלי?

אלה גרשטיין-יועצת שינה לתינוקות בצפון ומרכז הארץ